Pierwsza miłość, odcinek 3501: Wenerski rozstanie się z Marysią? Wreszcie szczerze wyzna, co o niej myśli – ZDJĘCIA

i

Autor: ATM Grupa Pierwsza miłość, odcinek 3501: Wenerski rozstanie się z Marysią? Wreszcie szczerze wyzna, co o niej myśli – ZDJĘCIA

Pierwsza miłość

Pierwsza miłość, odcinek 3501: Wenerski rozstanie się z Marysią? Wreszcie szczerze wyzna, co o niej myśli – ZDJĘCIA

2022-11-02 14:50

W 3501 odcinku "Pierwszej miłości" Wenerski (Przemysław Sadowski) szczerze porozmawia z Marysią (Aneta Zając), z którą relacja zdecydowanie się ochłodzi. Wszystko przez Michała (Wojciech Błach), bo po obudzeniu się ze śpiączki, Domański zamieszka wraz z byłą żoną i przyszywaną córką (Dąbrówka Kruk). Marysia w 3501 odcinku "Pierwszej miłości" zrozumie, że jej sprawy prywatne i zawodowe cierpią ze względu na pomoc byłemu mężowi. W końcu dojdzie do szczerego wyznania Jakuba. Rozstanie się z Marysią w najgorszym momencie?

"Pierwsza miłość" odcinek 3501 - wtorek, 22.11.2022, o godz. 18 w Polsacie

W 3501 odcinku "Pierwszej miłości" Wenerski weźmie Marysię na rozmowę. W ich relacji źle się zadzieje, a wszystko przez decyzję o przyjęciu Michała do mieszkania. Domański leżał w śpiączce po wypadku i postrzale Izabeli (Olga Bończyk), która wylądowała w celi z Eweliną (Magdalena Górska), narzeczoną Bartka (Rafał Kwietniewski). Michał będzie mógł liczyć na wsparcie byłej żony, mimo że w przeszłości narobił jej strasznych rzeczy. To on opłacił lekarza, by uzyskać sfałszowane wyniki badań DNA, według których Marysia i Kacper (Damian Kulec) mieliby być rodzeństwem. 

Jakub wyzna Marysi, co naprawdę siedzi w jego głowie

Wenerski i Marysia szczerze porozmawiają w 3501 odcinku "Pierwszej miłości", m.in. dlatego, że Marysia zauważy dziwną zmianę w zachowaniu ukochanego. Jakub odsunie się od kobiety, chociaż niebawem czeka ich wspólny wyjazd tylko we dwoje. Marysia zacznie mieć problemy w klinice We-Med, a Grażyna (Grażyna Wolszczak) zarzuci jej, że Marysia w ogóle nie dba o interesy. Jej sprawy zawodowe posypią się podobnie jak prywatne. Marysia będzie przekonana, że Jakub oddala się od niej przez Michała i domową opiekę nad Domańskim. Na szczęście Jakub zapewni ukochaną, że wszystko jest w porządku. Nie rozstaną się, a lekarz zgoni ostatnią ochłodę na poczet obowiązków i prywatnych potyczek. Relacja Marysi i Jakuba póki co się nie rozpadnie, chociaż obudzenie się Michała i jego odzyskiwanie sprawności może wiele zmienić. 

Pierwsza miłość ZWIASTUN nowych odcinków. Wesele Emilki i Marcina dobije Bartka! Sandra upokorzy Dorotę jeszcze bardziej
Najnowsze