Pierwsza miłość

Pierwsza miłość, odcinek 3488: Weksler załatwi Artura za romans z Sandrą! Upokorzył Dorotę i teraz dostanie za swoje - ZDJĘCIA, ZWIASTUN

2022-11-02 15:11

W 3488 odcinku serialu "Pierwsza miłość" Artur (Łukasz Płoszajski) gorzko pożałuje romansu z Sandrą (Kamilla Baar), która szantażem i kompromitującymi zdjęciami zmusiła go, by zatrudnił ją w firmie Karola Wekslera (Karol Strasburger). Kulczycki i inni pracownicy będą niemal pewni, że Karol po powrocie zwolni podłą intrygantkę Sandrę. Ale Weksler w 3488 odcinku "Pierwszej miłości" zostawi kochankę Artura w biurze. Poza tym potępi działanie wspólnika i da Arturowi jasno do zrozumienia, że on ma decydujący głos w tej sprawie. Załatwi go jednym ruchem. Ale ucierpi na tym nie tylko Kulczycki, lecz także Dorota (Magdalena Wróbel). Zobacz ZWIASTUN nowych odcinków "Pierwszej miłości".

"Pierwsza miłość" odcinek 3488 - środa, 2.11.2022, o godz. 18 w Polsacie

Sandra w 3488 odcinku "Pierwszej miłości" osiągnie swój cel - Karol Weksler zostawi ją w swojej firmie na stanowisku koordynatora projektów, a Artur w żaden sposób mu się nie sprzeciwi. Po tym jak Kulczycki uwikłał się w niebezpieczny romans z Sandrą stało się jasne, że Kubicka chce od niego czegoś więcej. Znalazła haka na kochanka, który panicznie bał się, że Dorota o wszystkim się dowie. Zwłaszcza teraz, kiedy we troje pracują w biurze Wekslera. Narzędziem szantażu Sandry są zdjęcia Artura.

Jednak w 3488 odcinku "Pierwszej miłości" wszystko stanie się jasne, Dorota usłyszy od Artura, że zdradził ją z Sandrą. Poczuje się upokorzona, ośmieszona przez Kulczyckiego, który przecież zapewniał, że po narodzinach Tosi są rodziną. W pierwszym odruchu Dorota postanowi zrezygnować ze wspólnej pracy. Ale z pomocą przyjdą jej przyjaciele. Dzięki Lucynce (Delfina Wilkońska) i Brajanowi (Dominik Rybiałek) uwierzy, że ma w sobie siłę, żeby stawić czoło Sandrze.

Kolejny cios na Artura spadnie w 3488 odcinku "Pierwszej miłości" gdy Karol, mimo wcześniejszej niechęci, jednak postanowi zostawić Sandrę w biurze. Weksler nie będzie zadowolony z podważania jego decyzji i zachowania wspólnika. Uprzedzi Kulczyckiego, że jego kochanka jest świetnym fachowcem i da jej drugą szansę się wykazać.

W 3488 odcinku "Pierwszej miłości" wyjdzie na to, że Artur będzie musiał pracować jednocześnie z Sandrą i Dorotą.Tym samym utwierdzi się w przekonaniu jak wielki błędem było przyjęcie Sandry z powrotem do pracy. Ucierpią na tym wszyscy - nie tylko on, ale także Dorota, Oskar (Filip Gurłacz), Kalina (Magdalena Wieczorek) i pozostali pracownicy, którzy szczerze nienawidzą Kubickiej, nie wierzą, że się zmieniła i zasłużyła na kolejną szansę.

Pierwsza miłość ZWIASTUN nowych odcinków. Wesele Emilki i Marcina dobije Bartka! Sandra upokorzy Dorotę jeszcze bardziej
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze