Pierwsza miłość

Pierwsza miłość, odcinek 3480: Michał wreszcie opuści klinikę Grażyny! Dzięki Wenerskiemu wszystko się ułoży - ZDJĘCIA

2022-09-29 15:44

W 3481 odcinku „Pierwszej miłości” będzie już niemal pewne, że Michał (Wojciech Błach) opuści klinikę Grażyny (Grażyna Weksler), a wszystko dzięki Wenerskiemu (Przemysław Sadowski) i jego znajomościom! Jakub nie zostawił Marysi (Aneta Zając) w trudnej sytuacji w związku z wypadkiem, a potem postrzałem Domańskiego. Grażyna w 3481 odcinku „Pierwszej miłości” będzie naciskać na wypuszczenie byłego kochanka z We-Med, a lekarz załatwi Marysi pewien pomysł. Kobieta długo boryka się z decyzją, czy odłączać byłego męża od aparatury podtrzymującej go przy życiu, ale wkrótce może nastąpić rewolucja w tej kwestii!

"Pierwsza miłość" odcinek 3481 - piątek, 21.10.2022, o godz. 18 w Polsacie

W 3481 odcinku "Pierwsza miłość" Michał będzie miał realną szansę na opuszczenie kliniki We-Med. gdzie leży od czasu tragicznego wypadku, który zmienił wszystko. Jeszcze w poprzednim sezonie "Pierwszej miłości" Domański trafił na oddział z poważnymi obrażeniami, ale istniała wtedy spora nadzieja, że mężczyzna odzyska zdrowie. Niestety Izabela (Olga Bończyk) zdecydowała się na szaleńczy atak i postrzeliła byłego kochanka! Po tym dramatycznym wydarzeniu, zapadł w śpiączkę i nie obudził się do dzisiaj. Marysia dostała sygnały od lekarzy, że wkrótce będzie zmuszona podjąć decyzję, czy odłączać byłego męża od aparatury. Wiadomo też, że wkrótce Grażyna wścieknie się, że Michał nadal leży w We-Med i każe stamtąd zabrać pacjenta! Z pomocą przyjdzie Wenerski, który pomaga Marysi w trudnych chwilach.

Wenerski załatwi wypuszczenie Michała z We-Med w kolejnych odcinkach "Pierwsza miłość"

Jakub wykorzysta swoje kontakty i pomoże Marysi. Okaże się, że Michał może zostać wypuszczony z kliniki Grażyny i przeniesiony do szpitala jego znajomego, gdzie przyszykują dla Domańskiego miejsce i opiekę. Niestety, żeby do tego doszło, potrzebna będzie duża kwota, którą Marysia nie dysponuje. Sytuacja w 3481 odcinku "Pierwsza miłość" skomplikuje się, ale była żona Michała się nie podda i wymyśli pewien sposób, jak uzyskać potrzebne pieniądze i przenieść Michała z kliniki We-Med. Jednocześnie będzie miała spore problemy z Julką (Dąbrówka Kruk), która podejmie się szaleńczych metod ratowania przyszywanego ojca. Marysi trudno będzie patrzeć, jak jej własna córka cierpi. 

Pierwsza miłość ZWIASTUN. Marcin uratuje Martę i Emilkę przed Mateuszem! Stasia porwie córkę Artura i Doroty
Najnowsze