Pierwsza miłość, odcinek 3467: Ostatnia wola Michała. Marysia dowie się o dokumencie, który zmieni wszystko

i

Autor: ATM Grupa Pierwsza miłość, odcinek 3467: Ostatnia wola Michała. Marysia dowie się o dokumencie, który zmieni wszystko

Pierwsza miłość

Pierwsza miłość, odcinek 3467: Ostatnia wola Michała. Marysia dowie się o dokumencie, który zmieni wszystko

2022-09-17 14:07

W 3467 odcinku "Pierwsza miłość" Marysia (Aneta Zając) pozna ostatnią wolę byłego męża, z którym nie ma obecnie kontaktu i leży w śpiączce. Michał (Wojciech Błach) wyrządził wiele złego, ale chciał ponaprawiać błędy, co nie było mu dane, bo najpierw zrozumiał swoją głupotę po tragicznym wypadku, a potem Izabela (Olga Bończyk) postanowiła go dobić postrzałem! Michał nadal żyje, aczkolwiek lekarze poinformowali Marysię, że być może będzie musiała podjąć decyzję o odłączeniu męża od aparatury. W 3467 odcinku "Pierwsza miłość" znajdzie jednak podejrzany dokument.

"Pierwsza miłość" odcinek 3467 - poniedziałek, 3.10.2022, o godz. 18 w Polsacie

W 3467 odcinku "Pierwsza miłość" Marysia dostanie informację o tajemniczym dokumencie, który Michał sporządził przed wypadkiem. W papierach znajdzie się życzenie pacjenta, które wstrząśnie kobietą. Kiedy rozwodziła się z Domańskim, na pewno nie spodziewała się, że niebawem będzie decydować czy odłączyć go od aparatury, czy nie. Lekarze nie dają większych złudzeń i wprost poinformowali Marysię, że możliwe, iż to ona stanie przed bardzo trudną decyzją. Niestety z pacjentem nie ma żadnego kontaktu, Michał leży podłączony do respiratora. Po wypadku wydawało się, że chociaż tracił wzrok, jego organizm mógł jeszcze przezwyciężyć wszelkie dolegliwości. Wszystko zmieniło się po postrzale Izabeli w poprzednich odcinkach "Pierwsza miłość', która wtargnęła do szpitala i wymierzyła w byłego kochanka. Po postrzale zapadł w śpiączkę.

Przeczytaj: Pierwsza miłość, odcinek 3466: Trauma Marty po uwolnieniu od Mateusza! Chwyci za broń ze strachu, że zginie

Pierwsza miłość ZWIASTUN. Mateusz skatuje Martę i uwięzi w domku w górach! Ściągnie tam też Emilkę

Tajemniczy dokument zmieni wszystko w 3467 odcinku "Pierwsza miłość"

Marysia w 3467 odcinku "Pierwsza miłość" nie będzie miała pojęcia, że zaraz los sprawi jej takie zawirowanie. Poranek spędzi z Wenerskim (Przemysław Sadowski), ale wspólny posiłek przerwie im Laura (Katarzyna Maciąg), która obwieści, ze musi jechać do Wadlewa. Kobieta nie odpuści lekarzowi. Nic nie będzie zapowiadało, że Marysia mocno się zdziwi w szpitalu. Dostanie informację, że znaleziono dokument, gdzie Michał zapisał swą prośbę. Co będzie tam napisane? Marysia mocno się zdziwi. Treść widzowie "Pierwszej miłości" poznają dopiero w 3467 odcinku. Zdradzamy, że tego samego dnia Michała odwiedzi zmartwiona Julka (Dąbrówka Kruk) i spróbuje "obudzić" przyszywanego ojca. Dziewczynka pomyśli, że podczas jej nieobecności, Michał się obudzi... To będzie wzruszający moment.

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1670: Paweł wyda sekret Kingi! Wyjawi Piotrkowi, co wyprawia jego ukochana żona – WIDEO

Najnowsze