Pierwsza miłość

Pierwsza miłość, odcinek 3471: Dorota pozbędzie się córki Artura z ich życia? Nie wybaczy Stasi tego, co zrobiła Tosi - ZWIASTUN

2022-10-04 17:56

W 3471 odcinku serialu "Pierwsza miłość" Dorota (Magdalena Wróbel) nie wybaczy Stasi (Maja Oświecińska), że porwała Tosię, porzuciła małą siostrę na śmietniku z zazdrości o uwagę Artura (Łukasz Płoszajski). Potworny czyn Stasi jeszcze bardziej pogorszy ich relacje. A do tego nastoletnia córka Artura będzie na tyle bezczelna, że w 3471 odcinku "Pierwszej miłości" już nawet nie okaże skruchy po tym co zrobiła z Tosią. Nic dziwnego, że Dorota nie zniesie dłużej obecności Stasi w domu Kulczyckiego. Pozbędzie się jego okrutnej córki, by chronić przed nią swoją Tosię? Poznaj szczegóły i zobacz ZWIASTUN "Pierwszej miłości".

"Pierwsza miłość" odcinek 3471 - piątek, 7.10.2022, o godz. 18 w Polsacie

Dorota w 3471 odcinku "Pierwszej miłości" wcale nie będzie ukrywać, że przeszkadza jej obecność Stasi w domu Kulczyckiego! Zgodziła się, żeby zła do szpiku kości, zepsuta córka Artura zamieszkała z nimi, choć nastolatka od początku okazywała jej swoją nienawiść, robiła wszystko, żeby sprawić Dorocie przykrość. Za zachowaniem Stasi kryje się nie tylko zazdrość o małą Tosię, o to, że Artur założył nową rodzinę, ale przede wszystkim bolesne przeżycia z wczesnego dzieciństwa, gdy nie miała ojca!

Okrucieństwo Stasi ostatnio w "Pierwszej miłości" przekroczyło wszelkie granice kiedy porwała Tosię, wywiozła śpiącą siostrę w wózku na śmietnik i tam ją porzuciła. Szczęśliwie odnalazła ją tam Sandra (Kamilla Baar), która zawiadomiła policję, dość szybko oddała córkę Dorocie i Arturowi.

Dorota w 3471 odcinku "Pierwszej miłości" nie wybaczy Stasi, że porzuciła Tosię na śmietniku

Nic dziwnego, że po tej tragedii w 3471 odcinku "Pierwszej miłości" Stasia mimo starań nie zdoła odkupić swoje winy i sprawić, żeby Dorota jej wybaczyła, zapomniała krzywdę jaką mogła wyrządzić Tosi. W końcu naraziła niemowlę na śmiertelne niebezpieczeństwo. Rozdarty między córkę i partnerkę Artur spróbuje załagodzić rodzinny konflikt, ale Stasia wygarnie ojcu i macosze, że chcą się jej pozbyć jak najszybciej. - Kim ja w ogóle dla ciebie jestem i czego ode mnie chcesz? - zapyta z pogardą w głosie nastolatka.

Artur przeprosi Stasię i w 3471 odcinku "Pierwszej miłości" poleci do Sandry

Wprawdzie Kulczycki w 3471 odcinku "Pierwszej miłości" przeprosi Stasię, że przez niego tyle wycierpiała, że nie miała ojca, którego tak potrzebowała, lecz Dorota nie będzie skora do przeprosin. Nie zdoła zaufać córce Artura na tyle, żeby nie obawiać się, że Stasia wymyśli coś jeszcze gorszego, by odegrać się na nich. Jakby tego było mało Kulczycki w 3471 odcinku "Pierwszej miłości" spotka się z Sandrą. Wpadnie do niej z winem i podziękowaniem za uratowanie Tosi. Ale na niewinnym podziękowaniu się nie skończy.

Pierwsza miłość ZWIASTUN. Michał umrze? Marysia i Ewa poznaja treść testamentu Domańskiego!
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze