Pierwsza miłość, odcinek 3447: Marysia wyzna Kacprowi, że nie są rodzeństwem! Urządzą konfrontację z rodzicami - ZWIASTUN

i

Autor: Instagram Pierwsza miłość, odcinek 3447: Marysia wyzna Kacprowi, że nie są rodzeństwem! Urządzą konfrontację z rodzicami - ZWIASTUN

Pierwsza miłość

Pierwsza miłość, odcinek 3447: Marysia wyzna Kacprowi, że nie są rodzeństwem! Urządzą konfrontację z rodzicami - ZWIASTUN

2022-09-05 11:48

W 3447 odcinku "Pierwszej miłości" Marysia (Aneta Zając) wyzna Kacprowi (Damian Kulec), że nie jest jego siostrą, a wyniki badań DNA zostały sfałszowane! Lekarz ledwo poślubił Weronikę (Dominika Kryszczyńska), bo żył w przekonaniu, że miłość do Marysi i tak jest skazana na porażkę, a tu jednak czekają go takie rewelacje! Marysia w 3447 odcinku "Pierwsza miłość" wyzna Kacprowi całą prawdę o tym, jak Michał (Wojciech Błach) zapłacił specjaliście za podrobienie wyników, w związku z czym oboje byli przekonani, że są przyrodnim rodzeństwem. Zobacz zwiastun z tych scen!

"Pierwsza miłość" odcinek 3447 - poniedziałek, 5.09.2022, o godz. 18 w Polsacie

W 3447 odcinku "Pierwsza miłość" Marysia podzieli się z Kacprem wiedzą na temat tego, że tak naprawdę nie są rodzeństwem i nic ich nie łączy. Wszystko przez wyznanie Michała, które wstrząsnęło kobietą. Domański musiał doznać okrutnego wypadku, leżeć w szpitalnym łóżku walcząc o zdrowie, by zreflektować się i wyznać, że to on opłacił specjalistę, by wyniki badań wskazywały na pokrewieństwo byłej żony i lekarza. Takiego obrotu sprawy na pewno się nie spodziewali, chociaż wkrótce wyjdzie na jaw, że więcej osób wiedziało o intrydze. Czynny udział w spiskach i knuciu brała przecież Izabela (Olga Bończyk), którą Kacper poprosi na spotkanie w 3447 odcinku "Pierwsza miłość". Potem okaże się, że będzie to miało poważne konsekwencje, a kobieta wpadnie w szał. 

Sprawdź też: Barwy szczęścia. Oliwka odrzuci Kajtka, Patryka i Justina i wybierze Kępskiego! W nowym sezonie to były Iwony skradnie jej serce?

Pierwsza miłość ZWIASTUN. Izabela strzeli do Michała. Marysia powie Kacprowi, że nie są rodzeństwem

Marysia wyjawi Kacprowi prawdę w 3447 odcinku "Pierwszej miłości", a on dorwie rodziców 

- To znaczy, że my nie... - zacznie Marysia w 3447 odcinku "Pierwszej miłości" i sama nie będzie wiedziała, jak przekazać lekarzowi prawdę o tym, że nie jest jego siostrą. - Nie jesteśmy... rodzeństwem - dokończy Kacper i wszystko stanie się jasne. Szkoda tylko, że nikt go nie oświecił w momencie, w którym decydował się na ślub z Weroniką. Wszystko zostało ukartowane tak, by Kacper na pewno nie wycofał się z decyzji o ślubie z blond pięknością. Gdyby wiedział wcześniej, że Marysia nie jest jego siostrą, sprawy mogłyby się potoczyć zupełnie inaczej. 

W 3447 odcinku "Pierwszej miłości" Kacper poprosi na spotkanie rodziców i spróbuje skonfrontować z nimi zasłyszane rewelacje. Najpierw pojawi się ojciec chłopaka, a Izabela się spóźni. - Chciałem, żebyście byli oboje... - rzuci lekarz do ojca. - Sytuacja naprawdę jest wyjątkowa - doda Marysia w 3447 odcinku "Pierwsza miłość".

Nikt nie przewidzi, że Izabela wpadnie w szał i usunie jej się grunt pod nogami, więc zdecyduje się na desperacki krok. Uda się do szpitala, gdzie leży Michał i strzeli do niego! Domański zdąży wyjęczeć błaganie, by tego nie robiła, ale strzał i tak padnie. Czy Michał umrze? Jak potoczą się losy Marysi i Kacpra, którzy już wiedzą, że nie są rodzeństwem? Dowiemy się niebawem. 

Przeczytaj: Wojenne dziewczyny 5, odcinek 54: Śmierć Andrzeja na oczach Marysi! Zastrzelą go za murami getta - ZDJĘCIA

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze