Barwy szczęścia. Oliwka odrzuci Patryka i Justina i wybierze Kępskiego! W nowym sezonie to były Iwony skradnie jej serce?

i

Autor: Instagram Barwy szczęścia. Oliwka odrzuci Patryka i Justina i wybierze Kępskiego! W nowym sezonie to były Iwony skradnie jej serce?

Barwy szczęścia

Barwy szczęścia. Oliwka odrzuci Kajtka, Patryka i Justina i wybierze Kępskiego! W nowym sezonie to były Iwony skradnie jej serce?

2022-09-05 9:32

W nowym sezonie "Barw szczęścia" życie uczuciowe Oliwki (Wiktoria Gąsiewska) na pewno nie będzie nudne. Dziewczynę otoczy tyle adoratorów, że nie będzie wiedziała, kogo ma wybrać! Kajtek (Jakub Dmochowski) zdradził ją, a teraz postara się o wybaczenie. Patryk (Konrad Skolimowski) także spróbuje zawalczyć o względy blondynki, podobnie jak Justin (Jasper Sołtysiewicz), który ostatecznie chyba bardziej zainteresuje się jednak Agatą (Natalia Zambrzycka) niż samą Oliwką. Blond piękność w nowych odcinkach "Barw szczęścia" zaskoczy wszystkich i zainteresuje się Kępskim (Jakub Sokołowski).

Oliwka i Kępski razem w "Barwach szczęścia" po wakacjach?

Oliwka nie będzie narzekała na brak zainteresowania w nadchodzących odcinkach "Barw szczęścia". Przede wszystkim Kajtek postara się odkupić winy i udowodnić, że nic go nie łączy z kochanką Lilly (Mayu Gralińska-Sakai), która wbrew pozorom nie wyjechała z Warszawy. Dojdzie nawet do spotkania Lilly i Oliwki i niezłego zamieszania. Patryk w nowych odcinkach "Barw szczęścia" po wakacjach nie dopuści do siebie myśli, że dziewczyna mogłaby wrócić do Cieślaka, więc cały czas będzie się koło niej kręcił. Podobnie Justin, który już kiedyś miał epizod romansu z blond pięknością, ale teraz uzna, że chciałby ją poderwać. Nastąpi jednak nieoczekiwany zwrot akcji, bo Kanadyjczyk wyląduje w łóżku z Agatą! 

Przeczytaj: Wojenne dziewczyny 5 sezon. Marysia odejdzie na zawsze! Zastąpi ją nowa konspiratorka, Magda - ZDJĘCIA, ZWIASTUN

Barwy szczęścia po wakacjach. Desperacka zagrywka Kajtka. Oliwka uwierzy, że będzie na nią czekał?

To Kępski zdobędzie serce Oliwki w "Barwach szczęścia" po wakacjach?

Jak się okazuje, Justin, Patryk i Kajtek mogą nie mieć żadnych szans u Oliwki, bo jej serce najprawdopodobniej zdobędzie Kępski! Tomasz zakochał się w Iwonie (Izabela Zwierzyńska) i wyjechał z nią do Stanów. W nowych odcinkach "Barw szczęścia" wróci do Polski sam i prawdopodobnie jako singiel. Pyrka nie wróci do rodziny, co ma związek z decyzją aktorki o odejściu z serialu. Rola Kępskiego nie jest jednak zagrożona, bo na oficjalnych profilach "Barw szczęścia" pojawiają się zdjęcia Oliwki i biznesmena. Pozują razem, są uśmiechnięci i wiele wskazuje na to, że zawiąże się miedzy nimi jakieś uczucie. Czy to będzie krótki romans, czy może miłość lub skończy się po prostu na przyjaźni? Tego dowiemy się już niebawem!

- Czyżby Tomek podbijał do Oliwki ? Oj Kajtuś stracił tak świetną i piękną dziewczynę ? - komentuje jedna z widzek. 

Przeczytaj: M jak miłość. Zmarła Kasia upomina się o Szymka po latach! Marcin Chodakowski kochał ją na zabój, a Iza wychowuje dziecko jak swoje

Najnowsze