Pierwsza miłość, odcinek 3444: Kacper ucieknie ze ślubu z Weroniką! Zwieje do Marysi? - ZWIASTUN, ZDJĘCIA

i

Autor: Pierwsza miłość Youtube Pierwsza miłość, odcinek 3444: Kacper ucieknie ze ślubu z Weroniką! Zwieje do Marysi? - ZWIASTUN, ZDJĘCIA

Pierwsza miłość

Pierwsza miłość, odcinek 3444: Kacper ucieknie ze ślubu z Weroniką! Zwieje do Marysi? - ZWIASTUN, ZDJĘCIA

2022-08-31 20:11

W 3444 odcinku serialu "Pierwsza miłość" nie będzie ślubu Weroniki (Dominika Kryszczyńska) i Kacpra (Damian Kulec)? Pan młody ucieknie tuż przed skromną ceremonią w urzędzie, a wystrojona w suknię ślubną Weronika wpadnie w panikę, że narzeczonemu stało się coś złego. Po wizycie w Wadlewie, rozmowie z Bartkiem (Rafał Kwietniewski) Kacper w 3444 odcinku "Pierwszej miłości" nie będzie pewny czy chce ślubu z Weroniką, czy kocha ją czy jednak nadal Marysię (Aneta Zając). To do niej ucieknie Kacper? Zobacz te SCENY w ZWIASTUNIE nowych odcinków "Pierwszej miłości".

"Pierwsza miłość" odcinek 3444 - środa, 31.08.2022, o godz. 18 w Polsacie

Ślub Weroniki i Kacpra w 3444 odcinku "Pierwszej miłości" nie dojdzie do skutku? Zanim w urzędzie stanu cywilnego zjawi się panna młoda z przyszłym teściem, Zygmuntem Nowaczykiem (Zbigniew Stryj) i swoją matką, Kacper odbędzie poważną rozmowę z Bartkiem w Wadlewie na temat ślubu, którego wcale nie chce. Nie będzie już nawet wiedział czy kocha Weronikę, czy nadal jest zakochany w Marysi. Nadal przekonany o tym, że Marysia jest jego przyrodnią siostrą. - Weronika chce brać ślub teraz, zaraz, a ja mam jakąś masakrę we łbie... - powiedział Bartkowi, a w 3444 odcinku "Pierwszej miłości" doda, że naprawdę mu zależało na Marysi. - Może powinieneś o niej zapomnieć - poradzi mu Bartek.

Nie przegap: Pierwsza miłość po wakacjach. Marta skatowana przez Mateusza! Uwięzi ją w swoim domku w górach - ZDJĘCIA

Pierwsza miłość ZWIASTUN po wakacjach. Chory plan psychopaty Mateusza! Marysia zobaczy Wenerskiego z Laurą

W 3444 odcinku "Pierwszej miłości" Kacper ucieknie ze ślubu do Marysi?

W 3444 odcinku "Pierwszej miłości" tuż przed ślubem Weronika będzie długo czekała na Kacpra w urzędzie. Gdy nadejdzie godzina ceremonii, pana młodego nigdzie nie będzie. Tylko ojciec Kacpra zachowa spokój, z kolei Weronika będzie kłębkiem nerwów ze strachu, że Kacprowi coś się stało. Tymczasem Kacper przed ślubem usiądzie na ławce w parku, żeby ostatni raz wszystko przemyśleć, przypomnieć sobie chwile spędzone z Marysią.

Zwiastun nowych odcinków "Pierwszej miłości" ujawnia sceny jak odwiedzi także Marysię. To do niej ucieknie ze ślubu z Weroniką? Nie do końca, bo będzie z nim wtedy...jego żona!

Sprawdź też: M jak miłość. Tak teraz wygląda Marta. Podobna do mamy Barbary Mostowiak? - ZDJĘCIA

Ojciec Kacpra w 3444 odcinku "Pierwszej miłości" nie pozwoli mu odwołać ślubu

Niepokojąco brzmią także słowa ojca Kacpra z 3444 odcinka "Pierwszej miłości". Zygmunt Nowaczyk wyczuje, że jego syn wcale nie chce się ożenić z Weroniką, ale nie pozwoli mu na to. - Tylko błagam cię, nie mów mi, że się rozmyśliłeś... - powie Kacprowi. Niestety ślub Weroniki i Kacpra nie zostanie odwołany. Wyrachowana intrygantka i oszustka zostanie żoną Kacpra. Z dumą ogłosi to Marysi, kiedy w 3444 odcinku "Pierwszej miłości" odwiedzą ją zaraz po ceremonii.

- Wzięliśmy ślub! Niespodzianka! - powie Domańskiej. - Serio? - zapyta z niedowierzaniem Marysia. - Taka spontaniczna decyzja. Na ostatnią chwilę, nikogo nawet nie zawiadamialiśmy. Mam nadzieję, że nie masz nam za złe? Po prostu nie mogliśmy już wytrzymać... Ale mamy zdjęcia, także jakby co to nadrobimy... - obwieści z triumfem Weronika w 3444 odcinku "Pierwszej miłości".

- Super, gratuluję. Niestety nie mam szampana, żeby to uczcić - odpowie zaskoczona Marysia. 

Najnowsze