Pierwsza miłość, odcinek 3413: Umierający Edward odmówi leczenia. Wręczy córce Marysi ostatni prezent

i

Autor: ATM Grupa Pierwsza miłość, odcinek 3413: Umierający Edward odmówi leczenia. Wręczy córce Marysi ostatni prezent

Pierwsza miłość, odcinek 3413: Umierający Edward odmówi leczenia. Wręczy córce Marysi ostatni prezent

2022-04-06 8:48

W 3413 odcinku "Pierwsza miłość" Edward (Marek Siudym) będzie wiedział, że jego czas dobiega końca, a on umiera. Niejedna osoba na jego miejscu zaczęłaby panikować i robić wszystko, byle tylko utrzymać się przy życiu. On jednak wybiera inną drogę i kiedy usłyszał przerażającą diagnozę, postanowił zrezygnować z leczenia. Mało tego, nawet nie poinformował Marysi (Aneta Zając), że jest chory i umiera. Wolał zostawić tę wiadomość dla siebie. W 3413 odcinku "Pierwsza miłość" Edward odwiedzi córkę i wnuczkę i wręczy im wyjątkowy prezent pożegnalny.

"Pierwsza miłość" odcinek 3413 - piątek, 22.04.2022, o godz. 18 w Polsacie

W 3413 odcinku "Pierwsza miłość" Edward przyjedzie do Marysi i postanowi wręczyć jej i Julce (Dąbrówka Kruk) wyjątkowy prezent. Senior pojawił się w życiu Marysi dość niedawno, ale od razu wprowadził do jej życia wielkie zamieszanie, informując, że jest jej biologicznym ojcem. Edward pokazał się z najgorszej strony, bo wepchnął córkę do zakładu psychiatrycznego, gdzie poznała Kacpra (Damian Kulec). Podły mężczyzna zagarnął też opiekę nad młodą Julką i nie chciał oddać dziecka Marysi. 

W końcu w "Pierwsza miłość" ich relacje uległy poprawie, ale to nie koniec skandali z udziałem seniora. W nadchodzących odcinkach "Pierwsza miłość" Kacper i Marysia dowiedzą się, że rzekomo są przyrodnim rodzeństwem. Wszystko dlatego, że Izabela (Olga Bończyk), matka młodego lekarza, miała niegdyś romans z ojcem Marysi. Jako że Izabela nie chce dopuścić, by syn związał się z Domańską, bo ma skupić się na pięknej Weronice (Dominika Kryszczyńska), postanowiła oznajmić, że Kacper to syn Edwarda. Póki co nie wiadomo jeszcze, jaka jest prawda, ale to nie zmienia faktu, że zamieszanie zrobiło się spore. 

Przeczytaj: M jak miłość. Budzyński zostawi Magdę dla Julii? Krystian Wieczorek wygadał się, że to ona jest kobietą życia Andrzeja– WIDEO, ZDJĘCIA

W 3413 odcinku "Pierwsza miłość" Marysia będzie już wiedziała, że ojciec umiera, ale mimo strasznej diagnozy, nie chce się leczyć. Senior postanowi, że nie będzie walczył o życie i zacznie powoli porządkować wszystkie sprawy, związane ze swoim odejściem. Wizyta u córki i wnuczki w 3413 odcinku "Pierwsza miłość" będzie wzruszająca, bo senior podaruje im wyjątkowy prezent. Edward da Marysi zegarek, który ma być pamiątką po nim. Bliscy Edwarda nie będą mogli zrozumieć decyzji mężczyzny, który uprze się, że nie podejmuje się leczenia. Póki co nie wiadomo jeszcze, jak skończy się historia ojca Marysi, ale można się domyślać, że córka będzie szukała sposobów, by jednak go ratować. Ona sama prężnie działa w dziedzinach medycyny, ma znajomości, więc może istnieje szansa, że Edward jednak nie umrze. O tym dowiemy się już niebawem z kolejnych odcinków "Pierwsza miłość". 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1652: Franka najpierw Basi zdradzi tajemnicę z przeszłości. Żona Pawła pożałuje tego, co zrobiła - ZDJĘCIA

Pierwsza miłość. Zdrada Izabeli wyjdzie na jaw! Weronika po stracie dziecka będzie udawała, że jest w ciąży!
Najnowsze