M jak miłość. Budzyński zostawi Magdę dla Julii? Krystian Wieczorek wygadał się, że to ona jest kobietą życia Andrzeja– WIDEO, ZDJĘCIA

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość. Budzyński zostawi Magdę dla Julii? Krystian Wieczorek wygadał się, że to ona jest kobietą życia Andrzeja– WIDEO, ZDJĘCIA

M jak miłość. Budzyński zostawi Magdę dla Julii? Krystian Wieczorek wygadał się, że to ona jest kobietą życia Andrzeja– WIDEO, ZDJĘCIA

Szokujące wieści z "M jak miłość"! Budzyński (Krystian Wieczorek) może zostawić Magdę (Anna Mucha) dla pięknej Julii (Marta Chodorowska), z którą w 1653 odcinku serialu żonę zdradzi! Krystian Wieczorek wygadał się w "Kulisach M jak miłość", że to prawniczka jest kobietą jego życia. Co będzie z Magdą? Czy zostanie po raz drugi zdradzona i porzucona? Niedobrze to wygląda - sprawdź co mówią na ten temat gwiazdy "M jak miłość" na WIDEO i zobacz GALERIĘ ZDJĘĆ!

Budzyński w "M jak miłość" rzuci Magdę? Wieczorek zdradza, że Julia jest kobietą jego życia!

W "Kulisach M jak miłość" możemy zobaczyć, jak będzie wyglądał wypad Budzyńskiego, Wernera (Jacek Kopczyński) i Gryca (Marcin Bosak) do Wrocławia. Na horyzoncie prawników bardzo szybko pojawi się Julia i już Andrzeja nie opuści. A on będzie tym zachwycony! 

- Andrzej ma rację, zawsze i wszędzie tylko Julia... - skomentuje Werner próbując uwieść prawniczkęw 1653 odcinku "M jak miłość". 

Z kolei Krystian Wieczorek w "Kulisach M jak miłośc" nie pozostawia widzom zbyt wiele na domysły i mówi wprost, co czuje do Julii.

- To jest kobieta, która - gdyby nie było Magdy - miałaby potencjał być kimś bardzo ważnym!

Wprawdzie gwiazdor "M jak miłość" dodaje, że z powodu Magdy stara się trzymać z boku, ale niestety wiemy, jak to sie skończy.

- Ale jest Magda, więc jest zachowawczy, wycofany. Robi wręcz za ochroniarza przed zalotami kolegów. Idą w nowe flirty jak w ogień i Andrzej patrzy na to z delikatnym zażenowaniem - mówi Wieczorek. 

Zobacz też: M jak miłość, odcinek 1650: Ojciec Uli odsłoni prawdziwą twarz. Tylko sąsiad Jakubczyka będzie wiedział jak bardzo jest bogaty - ZWIASTUN

M jak miłość, odc. 1653: Budzyński (Krystian Wieczorek), Julia (Marta Chodorowska)

i

Autor: MTL Maxfilm

- Julia to jest kobieta ambitna, która na mężczyznach robi wrażenie. Nie boi się wyzwań, męskiego towarzystwa, świetnie się w nim czuje - mówi o swojej bohaterce Chodorowska w "Kulisach M jak miłość" i już za chwilę widzimy, jak robi to w 1653 odcinku serialu.  

- Znam kilka dobrych sposobów na spalenie kalorii - rzuci Julia od niechcenia w hotelowym barze. 

- Nic nie zapowiada tego, że ten wieczór się skończy nie do końca dobrze dla Julii - komentuje Chodorowska. 

- Julia mu się zwierza. Dookoła nikogo nie ma, koleżanka flirtuje z Wernerem, Kamil poszedł. I Andrzej z czystej głębokiej empatii zostaje z kimś kto jest w rozpadzie - tłumaczy Wieczorek to, co tej nocy się wydarzy w 1653 odcinku "M jak miłość". 

- To jest chyba tak, że ten alkohol i nastrój lekkiego napięcia, które się tam wytwarza, spowodowała, że Julia się przed nim otwiera - dodaje aktorka w "Kulisach M jak miłość".  

- To, że od współczucia do namiętności jest niedaleka droga, to chyba wszyscy wiedzą - wyznaje w końcu Wieczorek w "Kulisach "M jak miłość". - Tyle o sobie wiemy, na ile nas sprawdzono. A sprawdzamy się każdego dnia...

A tego dnia Magda w 1655 odcinku "M jak miłość" Magda już się do męża nie dodzwoni. Zobacz co się stanie z Budzyńskimi na WIDEO i w GALERII ZDJĘĆ.   

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1652: Franka najpierw Basi zdradzi tajemnicę z przeszłości. Żona Pawła pożałuje tego, co zrobiła - ZDJĘCIA

M jak miłość. Budzyński zdradzi Magdę z Julią! Tak będzie koniec ich małżeństwa?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze