Pierwsza miłość, odcinek 3392: Artur dowie się o ciąży Doroty i wyląduje w szpitalu. To się źle skończy? - ZDJĘCIA

i

Autor: ATM Grupa Pierwsza miłość, odcinek 3392: Artur dowie się o ciąży Doroty i wyląduje w szpitalu. To się źle skończy? - ZDJĘCIA

Pierwsza miłość, odcinek 3392: Artur dowie się o ciąży Doroty i wyląduje w szpitalu. To się źle skończy? - ZDJĘCIA

2022-03-11 8:57

W 3392 odcinku "Pierwsza miłość" Artur (Łukasz Płoszajski) będzie już wiedział, że zostanie ojcem. Dorota (Magdalena Wróbel) bardzo długo ukrywała wiadomość o ciąży, a wieści dotarły nawet do znajomych Kulczyckiego, którzy ukrywali tę informację przed samym zainteresowanym. W 3392 odcinku "Pierwsza miłość" Artur będzie leżał w szpitalu, ale będzie mógł liczyć na wsparcie Fabiana (Tomasz Oświeciński). Dorota także postanowi wyznać mężczyźnie, dlaczego tyle zwlekała z powiedzeniem prawdy o ich wspólnym dziecku.

"Pierwsza miłość" odcinek 3392 - czwartek, 24.03.2022, o godz. 18 w Polsacie

W 3392 odcinku "Pierwsza miłość" Artur będzie przebywał w szpitalu, ale wreszcie dowie się, że będzie ojcem! Dorota bardzo długo ukrywała ten fakt, a nawet robiła wszystko, żeby odciąć się od Kulczyckiego. Zaprzestała pracy w Barbarianie i właśnie dlatego Kaśka (Michał Koterski) musiał wyjawić sekret kobiety mi.in. Mikserowi (Błażej Michalski). Do Artura długo nie dochodziły żadne informacje, zresztą on sam przeżywa niemałe zawirowania. Do jego życia wróciły Zosia (Dorota Łukasiewicz-Kwietniewska) i Stasia (Maja Oświecińska), których od dawna nie widział. Jak się okazało, córka jest nie do poznania, urosła, zbuntowała się i sprawia Kulczyckiemu problemy. Artur nie domyślił się więc, że zniknięcie Doroty ma związek z jej zajściem w ciążę, a on sam stanie się ponownie tatą. Jak się sprawdzi jako rodzic kolejnego dziecka?

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1650: Patrycja po porodzie wystąpi o rozwód z Argasińskim. Zapłaci za to jej dziecko?

W 3392 odcinku "Pierwsza miłość" Dorota sama pójdzie do Artura i będzie chciała wyjaśnić z nim kwestię ukrywania ciąży. Artur będzie leżał w szpitalnym łóżku, a na oddziale odwiedzi go Fabian i zacznie na swój sposób pocieszać. Do kliniki w 3392 odcinku "Pierwsza miłość" wybierze się też Bartek (Rafał Kwietniewski), żeby wspomóc kolegę. W klinice czeka go też niespodziewane spotkanie. Artur, kiedy dowie się o ciąży Doroty, będzie musiał zmienić swoje życie i zastanowić się, co dalej robić. Kolejne dziecko to kolejna odpowiedzialność, a już przy Stasi i Tomku (Oskar Wojciechowski) jest sporo zamieszania. Kulczycki musi stanąć na wysokości zadania. 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1649: Tajemnica Budzyńskiego i nowej prawniczki Julii wyjdzie na jaw. Od lat oszukiwał Magdę tak jak z byłą kochanką - ZDJĘCIA

Pierwsza miłość. Michał nie odpuści Marysi. Ewelina porzuci Bartka
Najnowsze