M jak miłość, odcinek 1650: Patrycja po porodzie wystąpi o rozwód z Argasińskim. Zapłaci za to jej dziecko?

i

Autor: tvp/vod M jak miłość, odcinek 1650: Patrycja po porodzie wystąpi o rozwód z Argasińskim. Zapłaci za to jej dziecko?

M jak miłość, odcinek 1650: Patrycja po porodzie wystąpi o rozwód z Argasińskim. Zapłaci za to jej dziecko?

W 1650 odcinku "M jak miłość" Patrycja (Alżbeta Lenska) będzie szczęśliwą mamą syna Łukasza (Jakub Józefowicz) i teoretycznie nic nie będzie jej już zagrażać. Ale żona Argasińskiego (Karol Strasburger) nadal będzie w fatalnym stanie psychicznym, a kiedy się dowie że małżonek po krótkim pobycie w więzieniu wyszedł na wolność, wpadnie w panikę. Łukasz za radą Marty (Dominika Ostałowska) będzie namawiał ukochaną, aby jak najszybciej złożyła pozew o rozwód i ona będzie skłonna to zrobić. Tyle, że i ta decyzja będzie miała fatalne skutki. Czy syn Patrycji i Łukasza w 1650 odcinku "M jak miłość" zapłaci za dramat swoich rodziców? Sprawdź co już wiemy!

"M jak miłość", odcinek 1650 - poniedziałek, 4.04.2022, o godz. 20.55 w TVP2

Jak pisaliśmy TUTAJ Argasiński w 1650 odcinku "M jak miłość" po krótkim pobycie w areszcie wyjdzie na wolność. Drań wydawać się będzie bezkarny po tym wszystkim, co zrobił swojej żonie i zapewne wielu innym, niewinnym ludziom, ofiarom mafii Hermana (Piotr Łukawski). Patrycja na tę wieść wpadnie w prawdziwą panikę!

Po porodzie szczęśliwa mama w 1650 odcinku "M jak miłość" nie będzie mogła w pełni cieszyć się swoją radością u boku ukochanego Łukasza. Chociaż zakochani będą bezpieczni w Grabinie informacje z Grabiny nie dadzą im spokoju. Jak informuje "Świat seriali" Łukasz dowie się od Marty, że Argasiński wrócił do domu i Patrycja powinna jak najszybciej zażądać rozwodu. Tylko, że to nie będzie takie proste. 

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1648: Paweł w furii rzuci się na zboczeńca Igora! Dopadnie go za próbę gwałtu na France

Po pierwsze Argasiński w 1650 odcinku "M jak miłość" wpadnie na pomysł "ratowania swojego małżeństwa". W tym celu wyśle do Patrycji sms-a, w pełni świadomy, że zburzy tym jej spokój. 

- Wybacz mi, proszę. Wszystko naprawię. Wierzę, że nasze małżeństwo nie jest jeszcze stracone...

Efekt będzie natychmiastowy - Patrycja zacznie się trząść ze strachu i Łukasz będzie musiał długo ją zapewniać, że przy nim jest bezpieczna, a jedyne co powinna zrobić, to wystąpić o rozwód.

- Pati, ale chyba wiesz, że on już nam nie zagraża...

- Chciałabym w to wierzyć - odpowie przerażona Patrycja.

- Dziecko jest moje, Argasiński nie ma do niego żadnych praw! Musisz tylko jak najszybciej wystąpić o rozwód... A ja jestem i zawsze będę przy tobie, słyszysz? Potrafię ochronić swoją rodzinę... Nikomu nie pozwolę was skrzywdzić! 

Niestety, stres Patrycji będzie miała fatalne skutki w 2650 odcinku "M jak miłość". Mama małego Jasia straci pokarm i będzie miała wielki problem z karmieniem synka. Czy dziecko będzie musiało zapłacić za dramat swoich rodziców?  

Zobacz także: Barwy szczęścia, odcinek 2589: Koniec Renaty i Romanowskiego. Przyzna się Dominice jak szpiegowała Andrzeja na wakacjach w Meksyku - ZDJĘCIA

M jak miłość. Łukasz odbije Patrycję z domu potwora Argasińskiego? Mściwy ordynator zrobi wszystko, żeby go załatwić
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze