Pierwsza miłość, odcinek 3295: Michał po wypadku wpadnie z kochanką. Grażyna odkryje jej tożsamość

i

Autor: ATM Grupa Pierwsza miłość, odcinek 3295: Michał po wypadku wpadnie z kochanką. Grażyna odkryje jej tożsamość

Pierwsza miłość, odcinek 3295: Michał po wypadku wpadnie z kochanką. Grażyna odkryje jej tożsamość - WIDEO, ZDJĘCIA

2021-11-02 8:38

W 3295 odcinku "Pierwsza miłość" Michał (Wojciech Błach) wyląduje w szpitalu po makabrycznym wypadku samochodowym, którego będzie sprawcą. Od tego momentu w 3295 odcinku "Pierwsza miłość" Domański straci grunt pod nogami. I nie chodzi o problemy zdrowotne, a o jego kłamstwa i manipulacje. Grażyna (Grażyna Wolszczak) przekona się, że partner rozbił się autem z nową kochanką! Pozna jej tożsamość i nie odpuści. Chociaż kobieta będzie ranna, a spowodowane obrażenia to wina Michała, Grażyna postanowi wykorzystać sytuację.

"Pierwsza miłość" odcinek 3295 - środa, 3.11.2021, o godz. 18 w Polsacie

W 3295 odcinku "Pierwsza miłość" Michał trafi na oddział szpitalny, gdzie będzie walczył o odzyskanie zdrowia. Na własne życzenie spowoduje wypadek i narazi przy tym niewinną osobę! Wiecznie zazdrosna o Domańskiego Grażyna, przekona się w 3295 odcinku "Pierwsza miłość", że partner naprawdę ją oszukuje! Pozna tożsamość młodziutkiej studentki, którą zachwycił się mężczyzna. Michał nie przewidzi, że wypadek samochodowy spowoduje tyle nieszczęść. Zdrowie to jedno, ale on będzie musiał się słono tłumaczyć przed Grażyną, co niby robił z dziewczyną sam na sam. Prawda jest taka, że pozna piękna studentkę architektury Kasię (Sylwia Nowak) w barze i od razu wpadnie mu w oko. Poderwie ją i zaproponuje pomoc w napisaniu pracy zaliczeniowej. Nie będzie miał czystych zamiarów.

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1618: Śmierć Andrzejka i Marzenki. Pijany Mariusz Jaszewski zabije Lisieckich

Kiedy w 3295 odcinku "Pierwsza miłość" Grażyna odkryje, że Michał wiózł Kasię swoim samochodem, od razu się do niej uda. Będzie wiedziała, że partner może iść do więzienia za spowodowanie wypadku. Niewykluczone też, że Domański wsiądzie za kółko pod wpływem alkoholu, ponieważ ostatnio pije coraz więcej. Grażyna w 3295 odcinku "Pierwsza miłość" będzie tak zaślepiona miłością do Michała, że nawet mimo odkrycia istnienia Kasi, zaproponuje jej układ, by Michał nie trafił za kraty. Jej poświęcenie dla mężczyzny będzie godne podziwu, ale czy słuszne?

Przeczytaj: Ich już z nami nie ma. Zenek i Stefan z Barw Szczęścia, kto jeszcze odszedł z popularnych seriali? - ZDJĘCIA

W 3295 odcinku "Pierwsza miłość" Michał będzie udawał niewiniątko. Jak zwykle zbajeruje Grażynę, która ślepo we wszystko wierzy i wybacza Michałowi niemal wszystko. To ona w 3295 odcinku "Pierwsza miłość" będzie ratować mu skórę, próbując dogadać się z Kasią. Dziewczyna stanie przez trudnym wyborem. Pójdzie drogą moralności i prawdy czy skusi się na umowę z Grażyną? Tego dowiemy się niebawem. Tymczasem Michałowi znów upiecze się romansowanie na boku, w czym staje się powoli mistrzem.

Pierwsza miłość. Wypadek Michała z kochanką. Ostry flirt Marysi z Wenerskim
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze