Ich już z nami nie ma. Zenek i Stefan z Barw Szczęścia, kto jeszcze odszedł z popularnych seriali?

i

Autor: Artrama Ich już z nami nie ma. Zenek i Stefan z Barw Szczęścia, kto jeszcze odszedł z popularnych seriali?

Ich już z nami nie ma. Zenek i Stefan z Barw Szczęścia, kto jeszcze odszedł z popularnych seriali? - ZDJĘCIA

2021-11-01 16:54

Widzowie "Barw szczęścia" przeżyli w ostatnim czasie niemały szok i smutek. Odeszły aż trzy kultowe postaci, bez których "Barwy szczęścia" nie będą już takie same. Zenek Grzelak, Stefan Górka czy Fryderyk Struzik nie pojawią się już w "Barwy szczęścia". Jan Pęczek, Krzysztof Kiersznowski i Paweł Nowisz zmarli stosunkowo niedawno, a scenarzyści nie zdążyli nawet potwierdzić dalszych losów dziadka Agaty (Natalia Zambrzycka) czy ojca Kasi (Katarzyna Zielińska) w "Barwy szczęścia". Ci wspaniali aktorzy zmarli, pozostawiając po sobie imponujący dorobek artystyczny. Niestety nie tylko oni... Kto jeszcze odszedł z popularnych seriali?

Ci aktorzy odeszli z popularnych serial. Zenek i Stefan z "Barw szczęścia", ale kto jeszcze?

Śmierć wybitnych cenionych aktorów jest zawsze szokiem dla fanów i widzów. Tak jest w przypadku "Barw szczęścia" i odejścia w ostatnim czasie aż kilku osób z obsady! 24 października podano informację o śmierci Krzysztofa Kiersznowskiego, który długo walczył z nowotworem, ale mimo to nie poddawał się i cały czas był aktywny zawodowo. Od przykrej i smutnej wiadomości minęło jednak za mało czasu, by scenarzyści "Barwy szczęścia" wymyślili powód zniknięcia ojca Kasi z serialu. Nie wiadomo jak dokładnie zakończy się los dziadka Agaty. Aktor Paweł Nowisz zmarł 15 października, a jego postać serialowa nadal jest obecna w "Barwy szczęścia". 27 lipca br. odszedł również Jan Pęczek, czyli Zenek Grzelak. Ta śmierć wstrząsnęła wszystkimi i do tej pory widzowie nie mogą uwierzyć, że nie zobaczą już swojego ulubionego aktora. 

Przeczytaj: M jak miłość znika z TVP! To nie żaden przypadek. Wstrzymana emisja w poniedziałek, 15.11.2021

Seriale bez popularnych postaci tracą, co wiadomo od dawna. To właśnie bohaterowie tworzą takie hity jak "Barwy szczęścia" czy "M jak miłość". Niestety aktorzy odchodzą, a co za tym idzie ich rola w danej produkcji musi zostać zakończona. Tak było w przypadku kultowej postaci Lucjana Mostowiaka. Witold Pyrkosz zmarł w 2017 roku, a od tamtej pory głową rodu stała się Barbara (Teresa Lipowska). Niestety z "M jak miłość" odeszło naprawdę sporo aktorów, którzy więcej nie pojawią się na ekranie. Mowa m.in. o Kisielu (śp. Jerzy Próchnicki), Jaroszym (śp. Maciej Kozłowski) czy Norbercie (Mariusz Sabiniewicz).

Przeczytaj: Zakochani z M jak miłość pochwalili się wspaniałą nowiną! Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska pokazali nawet pierścionek - ZDJĘCIE

Oczywiście, często zdarza się, że postać w serialu umiera, ale wcielający się w nią aktor zadecydował o rezygnacji z roli i wcale nie umarł naprawdę. Tak było w przypadku Hanki Mostowiak (Małgorzata Kożuchowska) i jej kontrowersyjnego wypadku w "M jak miłość". Stosunkowo niedawno w "Na dobre i na złe" umarła Kasia Smuda (Ilona Ostrowska), Irka (Marta Mazurek) z "Wojenne dziewczyny", Benek (Bartłomiej Kotschedoff) ze "Stulecia Winnych", a wkrótce zginie Anna (Agnieszka Suchora) - żona Śmiałka (Paweł Okoński). 

Barwy szczęścia ZWIASTUN nowego sezonu. Ślub Agaty i Patryka odwołany. Tragiczny wypadek Kasi na Sycylii!
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze