Barwy szczęścia. Stefan w ostatnich scenach będzie umierał ze strachu o życie córki! Kasia wśród ofiar trzęsienia ziemi na Sycylii?!

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia. Stefan w ostatnich scenach będzie umierał ze strachu o życie córki! Kasia wśród ofiar trzęsienia ziemi na Sycylii?!

Barwy szczęścia. Stefan w ostatnich scenach będzie umierał ze strachu o życie córki! Kasia wśród ofiar trzęsienia ziemi na Sycylii?!

2021-10-29 13:04

W jednym z ostatnich odcinków "Barw szczęścia", w jakim zobaczymy Stefana Górkę (Krzysztof Kiersznowski) przerażony ojciec będzie drżał o życie ukochanej córki, Kasi (Katarzyna Glinka)! Trzęsienie ziemi na Sycylii będzie wyglądało bardzo groźnie w telewizyjnych wiadomościach, a brak kontaktu z Kasią strach ojca mocno spotęguje. Czy koszmarny lęk o życie Kasi będzie jednym z ostatnich dramatów Stefana Górki w "Barwach szczęścia"? Krzysztof Kiersznowski, który od zawsze wcielał się w rolę głowy rodziny Górków, 24 października 2021 odszedł na zawsze po długiej, ciężkiej walce z nieuleczalną chorobą.

"Barwy szczęścia". Stefan Górka w ostatnich scenach będzie umierał ze strachu o życie Kasi!

W 2543 odcinku "Barw szczęścia" zobaczymy Stefana Górkę po raz ostatni. Zanim do tego dojdzie ukochany ojciec Kasi przeżyje ogromny strach o jej życie! Wszystko przez trzęsienie ziemi na Sycylii, w którym Kasia może zginąć pod gruzami - jako pierwsi pisaliśmy o tym TUTAJ! Dramat ojca to będzie jedna z ostatnich możliwości zobaczenia kunsztu aktorskiego Krzysztof Kiersznowskiego, który 24 października odszedł na zawsze.

W jednym z nowych odcinków "Barw szczęścia" do Polski dotrą przerażające wieści o trzęsieniu ziemi na Sycylii. To miejsce Kasia sobie do życia wybrała i za nic na świecie nie chce wracać do kraju. Ale w jednym z ostatnich odcinków, w których zagra jej serialowy tata, jej wybór okaże się tragiczny w skutkach! 

Zobacz też: Barwy szczęścia, odcinek 2500: Pożegnanie Zenka Grzelaka. Zmarły Jan Pęczek ostatni raz w serialu. Zenek umrze? - WIDEO 

Najgorsze jest to, że Stefan w "Barwach szczęścia" nie będzie mógł w żaden sposób skontaktować się z ukochaną córką. Telefon będzie wyłączony, a każda nowa wiadomość z miejsc zniszczonych przez trzęsienie ziemi, będzie pogłębiać panikę starszego pana. 

Ujawniamy: na szczęście Kasia w "Barwach szczęścia" będzie wprawdzie ciężko ranna, ale przeżyje wybuch wulkanu! Na razie nie wiadomo jeszcze, jak twórcy serialu pożegnają Stefana, ale wiele wskazuje na to, że w jesieni życia Górka pojedna się z ukochaną żoną Walerią i wyjedzie do niej na stałe za granicę.   

Czytaj także: Zmarli aktorzy z Barw szczęścia ostatni raz razem! Wzruszający 2500 odcinek z Kiersznowskim, Nowiszem i Pęczkiem - ZDJĘCIA 

Ostatnie chwile Krzysztofa Kiersznowskiego przed śmiercią na planie Barw szczęścia. Wiedział już, że umiera - WIDEO
Najnowsze