Pierwsza miłość, odcinek 3256: Wojna Marysi i Grażyny. Tajemniczy mężczyzna wstawi się za Domańską

i

Autor: ATM Group Pierwsza miłość, odcinek 3256: Wojna Marysi i Grażyny. Tajemniczy mężczyzna wstawi się za Domańską

Pierwsza miłość, odcinek 3256: Wojna Marysi i Grażyny. Tajemniczy mężczyzna wstawi się za Domańską

2021-08-19 14:23

W 3256 odcinku "Pierwsza miłość" Marysia (Aneta Zając) i Grażyna (Grażyna Wolszczak) będą na otwartej wojennej ścieżce. Dwie kobiety podzielił Michał (Wojciech Błach), który obiecywał wierność Domańskiej, pomagał jej z Julką (Łucja Kawczak) i nie tylko, a w końcu zaczął umawiać się za jej plecami na seks schadzki z Wekslerową. Marysia w 3256 odcinku "Pierwsza miłość" nie będzie dłużej ukrywała nienawiści do Grażyny i męża, ale nie spodziewa się, że dostanie wsparcie od mężczyzny, który się za nią wstawi.

"Pierwsza miłość" odcinek 3256 - środa, 8.09.2021, o godz. 18 w Polsacie

W 3256 odcinku "Pierwsza miłość" Marysia uzna, że jej małżeństwo z Michałem jest skreślone. Jeszcze na początku najnowszych odcinków "Pierwsza miłość" będzie miała nadzieję, że mąż się zmieni i przestanie ją zdradzać. Zresztą sam jej to obieca, tylko później nie dotrzyma słowa. Namówi Marysię na seks, po czym niedługo później zrobi to samo z Grażyną! Taka bezczelność nie pomieści się Domańskiej w głowie.

W 3256 odcinku "Pierwsza miłość" Marysia zwierzy się ojcu, że jej małżeństwo jest skreślone. Tym samym Grażyna zatriumfuje, ale to nie znaczy, że panie zejdą z wojennej ścieżki. Wręcz przeciwnie, Marysia postanowi odejść z pracy, bo nie wytrzyma myśli, że jej przełożoną jest kochanka jej męża. 

Przeczytaj: Na Wspólnej, odcinek 3276: Darek wygarnie ojcu jak załatwił jego matkę! Zakościelny wreszcie rozpozna syna?

Pierwsza miłość ZWIASTUN jesień 2021. Koniec Marysi i Michała! Marcin dowie się co łączy Emilkę z Wojtkiem

Wkrótce w "Pierwsza miłość" Marysia postanowi skonfrontować się z Grażyną i pójść się zwolnić. To nie będzie jednak takie proste, a Wekslerowa rozpęta aferę. W Klinice dojdzie do awantury, a obu kobietom puszczą nerwy. Marysia nienawidzi Grażyny za to, że uwiodła jej męża i spotyka się z nim na seks, a Grażyna jest zazdrosna o Domańską, bo Michał ewidentnie cały czas do niej coś czuje, pomimo że ją zdradza. To wszystko spotka się z wielkim wybuchem emocji. W 3256 odcinku "Pierwsza miłość" będzie jednak ktoś, kto wstawi się za Marysią. 

Przeczytaj: M jak miłość. Marek znów w Grabinie po latach! Wszyscy już stracili nadzieję, że wróci do Mostowiaków

Marysia w 3256 odcinku "Pierwsza miłość" postanowi zwierzyć się Kacprowi (Damian Kulec) ze swoich problemów rodzinnych i nie tylko, a on podaruje jej dużo wsparcia. Młody lekarz, który pomaga Marysi od dłuższego czasu, nawet wtedy, kiedy ta przebywała w psychiatryku, tym razem postanowi ją pocieszyć. Uzna, że nie rozumie decyzji Michała i gdyby miał przy sobie taką kobietę jak Marysia, na pewno by z niej nie zrezygnował. Tym samym da do zrozumienia w "Pierwsza miłość", że Domańska nie jest mu obojętna. Ona jednak nie będzie mieć siły na nowy romans. 

Najnowsze