M jak miłość. Marek znów w Grabinie po latach! Wszyscy już stracili nadzieję, że wróci do Mostowiaków

i

Autor: MTL Max Film M jak miłość. Marek znów w Grabinie po latach! Wszyscy już stracili nadzieję, że wróci do Mostowiaków

M jak miłość. Marek znów w Grabinie po latach! Wszyscy już stracili nadzieję, że wróci do Mostowiaków

2021-08-19 20:07

Szok w "M jak miłość"! Marek Mostowiak (Kacper Kuszewski) powraca! Wszyscy już stracili nadzieję, że pojawi się w Grabinie, bo odkąd trzy lata temu zamieszkał z Ewą (Dominika Kluźniak) w Australii, słuch po nim zaginął. W końcu w "M jak miłość" widzowie zobaczą jednego z ulubionych bohaterów, który tworzył ten serial od początku. Na ten wzruszający moment cieszy się m.in. Katarzyna Cichopek, czyli Kinga Zduńska, która ogłosiła radosną nowinę. Ta informacja zaskoczyła wszystkich, ale nikt nie narzeka. Jak to możliwe, że Marek znów pojawi się w rodzinnym domu?

Marek Mostowiak wraca do "M jak miłość"! Nie tylko on

Marek z "M jak miłość" to już kultowa postać, którą kojarzą niemal wszyscy Polacy. On i m.in. Hanka (Małgorzata Kożuchowska) stworzyli "M jak miłość" i to właśnie od ich historii wszystko się zaczęło. Niestety z biegiem czasu gwiazdy "M jak miłość" podjęły decyzję o porzuceniu swoich ról, dlatego Hanka zginęła w kartonach, a Marek wyjechał do Australii. Przebywa tam już naprawdę długo i wraz z partnerką Ewą ułożyli sobie życie na nowo. 

Jak się okazuje, Marek Mostowiak wraca! To szok i niedowierzanie dla widzów, którzy nie widzieli ulubionej postaci od lat. Informacja wypłynęła od Katarzyny Cichopek, czyli Kingi Zduńskiej, która opublikowała kilka zdjęć na swoim profilu na Instagramie. Właśnie ona przekazała radosne wieści z planu, które zaskoczyły wszystkich. 

Przeczytaj: M jak miłość. Kryzys u Rogowskich, o którym nikt nie zapomni. Marysia wyjawi jak potwornie Artur ją skrzywdził

Nowa twarz Ali z M jak miłość. 19-letnia Alicja Ostolska pokazała jak się zmieniła

Na Instagramie gwiazdy "M jak miłość" pojawiły się fotki ze starych odcinków, w których brali udział Marek i Hanka. Cichopek ogłosiła ich wielki powrót na antenę TVP Kobieta, gdzie będzie można oglądać "M jak miłość" od początku! 

- Pamiętacie te odcinki @mjakmilosc.official ? ? W TVP Kobieta możecie oglądać serial od poniedziałku do piątku od 8:50 - po dwa odcinki, od początku! ? - napisała w poście aktorka. Dzięki temu Marek, Hanka czy Lucjan (śp. Witold Pyrkosz), powrócą na ekrany i do domów widzów. 

Przeczytaj: Na Wspólnej, odcinek 3276: Darek wygarnie ojcu jak załatwił jego matkę! Zakościelny wreszcie rozpozna syna?

Oprócz tego, Marek Mostowiak pojawi się także w "M jak miłość" po wakacjach 2021. Co prawda fani nie zobaczą go fizycznie na ekranie, ale będzie z nim kontakt w sprawie Mateusza (Krystian Domagała). W najnowszych odcinkach "M jak miłość" ruszy akcja poszukiwawcza młodego Mostowiaka, który po rozstaniu z niewierną Lilką (Monika Mielnicka) kompletnie się załamał. W całą sytuację wmiesza się Marek, który będzie martwił się o syna. Przyleci do Polski go szukać, ale nie pojawi się osobiście Grabienie. Niemniej jednak można go oglądać w TVP Kobieta, kiedy to historia Mostowiaków dopiero się zaczynała. 

Najnowsze