Pierwsza miłość, odcinek 3250: Marcin odkryje romans Emilki i Wojtka. Jego reakcja załatwi wszystko

i

Autor: ATM Group Pierwsza miłość, odcinek 3250: Marcin odkryje romans Emilki i Wojtka. Jego reakcja załatwi wszystko

Pierwsza miłość, odcinek 3250: Marcin odkryje romans Emilki i Wojtka. Jego reakcja załatwi wszystko

2021-08-05 14:34

Emilka (Anna Ilczuk) w 3250 odcinku "Pierwsza miłość" zapłaci za romansowanie z Wojtkiem (Grzegorz Daukszewicz). Śmiałek poszalała z bratem partnera, kiedy ten wyjechał. Pod jego nieobecność zdradziła go z Wojtkiem, który nie miał skrupułów, by w poprzednich odcinkach "Pierwsza miłość" uwieść kobietę. W końcu oboje się doigrają, a Marcin (Przemysław Cypryański) dowie się prawdy o oszustwach i odkryje, że został zrobiony głupkiem przez własnego brata i partnerkę. Załatwi ich na całego.

"Pierwsza miłość" odcinek 3250 - wtorek, 31.08.2021, o godz. 18 w Polsacie

W 3250 odcinku "Pierwsza miłość" Marcin odkryje prawdę o romansie Emilki i Wojtka. Żył w przekonaniu, że pod jego nieobecność, brat zajmie się partnerką. I faktycznie się zajął, tylko nie w taki sposób, jak wyobrażał sobie to Marcin. Już w poprzednich odcinkach "Pierwsza miłość" między Emilką i Wojtkiem doszło do zbliżeń i nie bardzo przeszkadzał im fakt, że cała sytuacja jest co najmniej dziwna i nie na miejscu.

Śmiałek może i miała wyrzuty sumienia, ale to co zrobiła, jest faktem. Wojtek z "Pierwsza miłość" nadal nie do końca będzie się liczył z uczuciami brata. Wręcz przeciwnie, znów pojawi się w ich życiu. Kłamstwa nie mogą trwać jednak w nieskończoność i w końcu zdrajcy doczekają się sprawiedliwości. 

Przeczytaj: Półnaga Kinga z "M jak miłość" musiała uciekać przed paparazzi! Przy okazji pokazała prawie wszystko - ZDJĘCIA, WIDEO

Pierwsza miłość po wakacjach 2021 ZWIASTUN. Wojtek zniszczy ślub Emilki i Marcina. Marysia wybaczy Michałowie zdradę?

W 3250 odcinku "Pierwsza miłość" Marcin pozna wreszcie prawdę o haniebnych czynach Emilki i Wojtka. Zareaguje ostro, bo nie przyjmie tłumaczeń. Nie myśląc wiele, postanowi wyprowadzić się i zostawić kobietę. Emilka postara się go zatrzymać, ale on nie będzie chciał z nią rozmawiać. Nic dziwnego, skoro myślał, że może ufać kobiecie, a ta podczas jego nieobecności w poprzednich odcinkach "Pierwsza miłość" urządzała sobie schadzki  z Wojtkiem. Strażak nie da z siebie robić głupiego i zadecyduje o wyniesieniu się od partnerki. 

Przeczytaj: 19-letnia Ala z M jak miłość pokazała fanom co ma w szafie! Szczęka opada na widok tego przepychu - WIDEO, ZDJĘCIA

W kolejnych odcinkach "Pierwsza miłość" Emilka zrozumie, że nie chce stracić Marcina, ale on nie będzie chciał jej znać. Pojedzie zwierzyć się Śmiałkowi (Paweł Okoński) i wyzna ojcu, że ma wielki kryzys. Marian nie zostawi córki i uzna, że Marcin będzie dla niej idealnym partnerem, więc trzeba tę sytuację w "Pierwsza miłość" naprostować. Zacznie kombinować jak pogodzić skłóconą parę. Wiadomo już, że w kolejnych odcinkach "Pierwsza miłość" Marcin ulegnie i przyjmie przeprosiny Emilki. To jednak nie oznacza, że para na pewno będzie miała przed sobą świetlaną przyszłość. 

Najnowsze