Pierwsza miłość, odcinek 3244: Zemsta Marysi na Michale. Nie daruje mu zdrady z Grażyną

i

Autor: Ipla Pierwsza miłość, odcinek 3244: Zemsta Marysi na Michale. Nie daruje mu zdrady z Grażyną

Pierwsza miłość, odcinek 3244: Zemsta Marysi na Michale. Nie daruje mu zdrady z Grażyną

2021-05-28 11:41

Marysia (Aneta Zając) z "Pierwsza miłość" została zdradzona przez Michała (Wojciech Błach), który robił z niej głupią, a za plecami spotykał się na seks schadzki z Grażyną (Grażyna Wolszczak). W 3244 odcinku "Pierwsza miłość" wszystko się zmieni, bo Domańska wreszcie będzie mogła poczuć satysfakcję, że Michała spotkała kara za kłamstwa, oszustwa i zdrady. Może i Marysia nie jest wielce mściwa, ale w jej otoczeniu są osoby, które załatwią sprawę za nią. Michał będzie się wstydził pokazać pokaleczoną twarz!

"Pierwsza miłość" odcinek 3244 - piątek, 28.05.2021, o godz. 18 w Polsacie

W 3244 odcinku "Pierwsza miłość" Michał wreszcie oberwie za wszystko, co nawyprawiał. Wydawał się być porządnym facetem, a jednak wyrządził Domańskiej potworną krzywdę. Walczył razem z nią z Edwardem (Marek Siudym), który wsadził kobietę do psychiatryka i przejął kontrolę kontrolę nad Julką (Łucja Kawczak). Michał wspierał wtedy Marysię i wydawało się, że bardzo ją kocha.

Jak się okazało w poprzednich odcinkach "Pierwsza miłość", Michał zdradzał Marysię z Grażyną, z którą spotykał się na seks schadzki za plecami Domańskiej. Ta dowiedziała się o wszystkim jako ostatnia i nie chciała wierzyć w winę męża. 

Przeczytaj: Barwy szczęścia, odcinek 2458: Oliwka w żałobie!? Madzia będzie miała dość swojego życia

Marysia w 3244 odcinku "Pierwsza miłość" będzie mogła liczyć na wsparcie ojca. Jan (Wojciech Dąbrowski) wymierzy sprawiedliwość, bo nie zniesie myśli, że Michał tak podle potraktował jego córkę. Mężczyźni ostro się poszarpią, na czym nakryje ich Julka. Spróbują obrócić całą sytuację w niewinną, ale prawda będzie taka, że Jan da popalić Michałowi. Zdrajca wyląduje z mocno podbitym okiem, co będzie starał się ukryć przed Marysią. Ona jednak szybko się zorientuje w sytuacji. 

Przeczytaj: Przyjaciółki. Fatalna wpadka po finale 17 sezonu! Ostatni odcinek już był, a fani wściekli za to ujęcie

W 3244 odcinku "Pierwsza miłość" Marysia od razu zauważy, że Michał dziwnie się zachowuje. 

- Pokaż się z profilu - powie do męża, który obróci się do niej zdrową połową twarzy.

Domańska nie da się zwieść i zacznie podejrzewać, że wielkiego siniaka nabiła Michałowi Grażyna. To jednak nie będzie prawda. Jan w imieniu Marysi nieźle załatwi mężczyznę. Trudno powiedzieć, że nie należy mu się za to wszystko, co robił. Jego romans z Grażyną w ogóle nie powinien mieć miejsca. 

Najnowsze