Pierwsza miłość, odcinek 3246: Marysia porzucona. Michał zbierze jej Julkę i ucieknie za granicę

i

Autor: ATM Grupa Pierwsza miłość, odcinek 3246: Marysia porzucona. Michał zbierze jej Julkę i ucieknie za granicę

Pierwsza miłość, odcinek 3246: Marysia porzucona. Michał zbierze jej Julkę i ucieknie za granicę

2021-05-25 12:45

To był koszmarny sezon "Pierwsza miłość" dla Marysi (Anety zając) i może lepiej, że już się kończy. Domańska od walki z Edwardem (Marek Siudym), przez zakład psychiatryczny i strach o córkę Julkę (Łucja Kawczak), w końcu doznała też zdrady. Nóż w serce wbił jej Michał (Wojciech Błach), który zdradził ją ze sporo starszą Grażyną (Grażyna Wolszczak). W 3246 odcinku " Pierwsza miłość" Marysię porzucą wszyscy, a Michał wyjedzie wraz z Julką do Francji. Kobieta zostanie całkiem sama. Doczeka się powrotu męża zdrajcy i dziecka zza granicy?

"Pierwsza miłość" odcinek 3246 - czwartek, 3.06.2021, o godz. 18 w Polsacie

W 3246 odcinku " Pierwsza miłość" Marysia zostanie całkiem sama. To nie był łatwy czas w jej życiu. Przeszła wiele, ale ostatnio spadły na nią same nieszczęścia. Pojawienie się w "Pierwsza miłość" Edwarda, wywołało lawinę dramatycznych wydarzeń. To ojciec Domańskiej chciał przejąć kontrolę nad jej życiem, więc wrobił ją w chorobę psychiczną i przejął opiekę nad Julką. W tym czasie Michał wydawał się być idealnym mężem i nawet współpracował z Dominiką (Aneta Zając), żeby tylko odzyskać żonę.

Jak widać, nie wszystko w "Pierwsza miłość" poszło kolorowo, bo Marysia faktycznie wydostała się z zakładu psychiatrycznego i odzyskała dziecko, ale straciła przy tym Michała! 

Przeczytaj: Lilka odchodzi z M jak miłość. Monika Mielnicka ostatni raz w roli Lilki w 1592 odcinku! Ujawniła co się z nią stanie - ZDJĘCIA

W 3246 odcinku " Pierwsza miłość" Michał wyjedzie do Francji, ale nie sam! Zabierze ze sobą Julkę! Domańska odnajdzie w tym lekarstwo na ukojenie swojego bólu. Poświęci się myśleniu nad swoim związkiem. Nigdy by się nie spodziewała, że Michał zacznie sypiać ze starszą od siebie Grażyną. I to nie była bynajmniej jednorazowa sytuacja. Michał w "Pierwsza miłość" uczęszczał na seks schadzki z Wekslerową już jakiś czas, a ona zakochała się w zajętym mężczyźnie! Marysia jako niemal ostatnia dowiedziała się co wyprawia mąż.

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1593: Argasiński załatwiony przez wspólnika Marcina. Jakub ocali Chodakowskiego przed podłym spiskiem

Marysia w 3246 odcinku " Pierwsza miłość" będzie potrzebowała czasu na przemyślenie całej sytuacji. Nie spodziewała się, że kolejny mężczyzna w jej życiu tak ją zawiedzie. Nie wiadomo póki co, czy Domańska odnajdzie szczęście w nowym sezonie "Pierwsza miłość". Może wybaczyć Michałowi, a równie dobrze może chcieć zacząć nowe życie, z dala od zdrad i oszustw. Wszystko zależy od niej, ale na pewno tak łatwo nie poradzi sobie ze skokiem w bok Michała.

Najnowsze

Materiał sponsorowany