Pierwsza miłość, odcinek 3206: Oskar zemści się na Alejandro za zgwałcenie Kaliny! Zrobi mu potworny tatuaż - ZDJĘCIA

i

Autor: ATM Grupa/ Bogdan Bogielczyk Pierwsza miłość, odcinek 3206: Oskar zemści się na Alejandro za zgwałcenie Kaliny! Zrobi mu potworny tatuaż - ZDJĘCIA

Pierwsza miłość, odcinek 3206: Oskar zemści się na Alejandro za zgwałcenie Kaliny! Zrobi mu potworny tatuaż - ZDJĘCIA

2021-03-08 12:41

W 3206 odcinku serialu "Pierwsza miłość" Alejandro (Maciej Maciejewski) zapłaci za to, że zgwałcił Kalinę (Magdalena Wieczorek)! Oskar (Filip Gurłacz) sam wymierzy sprawiedliwość gwałcicielowi. Zakradnie się do domu arystokraty, akurat kiedy Alejandro będzie pijany spał na kanapie. Obezwładni go paralizatorem, zwiąże i zapowie bezwzględnemu milionerowi, że pożałuje każdy łzy wylanej przez Kalinę. Zemsta Oskara na Alejandro w 3206 odcinku "Pierwszej miłości" będzie wyjątkowo potworna! Wyciągnie sprzęt do robienia tatuaży…

"Pierwsza miłość" odcinek 3206 - piątek, 2.04.2021, o godz. 18 w Polsacie

Gwałt Kaliny w "Pierwszej miłości" odsłonił prawdziwe oblicze Alejandro! Hiszpański książę, z pozoru idealny kandydat na męża i ojca pokazał jakim jest potworem kiedy pijany rzucił się na Kalinę. Nie przyjął żadnego sprzeciwu, gdy Domańska powiedziała "nie". Siłą rzucił ją na łóżko, zerwał ubranie, a potem bestialsko zgwałcił. Po wszystkim Kalinie udało się uciec od oprawcy, ale ostatnio w "Pierwszej miłości" Alejandro znów dał o sobie znać. Mimo tego, co zrobił Kalinie postanowił nadal robić interesy z Karolem Wekslerem (Karol Strasburger). Przekonał go nawet, że powinien zainwestować w budowę hoteli dla zagranicznych turystów, zwłaszcza Hiszpanów, nad polskim morzem. A Weksler polecił Kalinie, żeby to ona zajęła się współpracą z Alejandro.

Patrz też: Pierwsza miłość, odcinek 3199: Kinga i Artur stracą syna! Nie zauważą, że z Tomkiem jest naprawdę źle

Załamana Kalina dojdzie do takiego momentu, że będzie chciała rzucić pracę u Wekslera. Wsparcie okaże jej Oskar, który jako jedyny z kolegów z pracy będzie widział kim naprawdę jest Alejandro. Aż wreszcie w 3206 odcinku "Pierwszej miłości" Oskar postanowi załatwić gwałciciela, tak jak na to zasłużył. Skrycie zakochany w Kalinie nie zniesie dłużej jej cierpienia. Dlatego nocą zjawi się w mieszkaniu Alejandro. Wykorzysta chwilę nieuwagi pijanego arystokraty, żeby obezwładnić go paralizatorem.

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1577: Janek umrze?! Podczas operacji dojdzie do komplikacji! Sonia tego nie przeżyje

A kiedy w 3206 odcinku "Pierwszej miłości" Alejandro padnie nieprzytomny na kanapę, Oskar zaciągnie go na stół, przywiążę sznurkami za ręce i nogi, żeby gwałciciel Kaliny poniósł surową karę za swój bestialski czyn, za to w jaki koszmar zamienił jej życie. Przyjaciel Kaliny wyciągnie sprzęt do robienia tatuaży i wytatuuje na plecach arystokraty napis: "Jestem gwałcicielem". Alejandro w 3206 odcinku "Pierwszej miłości" nie zdoła uciec przed zemstą. Z przerażeniem zobaczy w lustrze co mu zrobił Oskar.

Pierwsza miłość odc. 3206. Alejandro (Maciej Maciejewski), Oskar (Filip Gurłacz)

i

Autor: ATM Grupa/ Bogdan Bogielczyk Pierwsza miłość odc. 3206. Alejandro (Maciej Maciejewski), Oskar (Filip Gurłacz)
Pierwsza miłość odc. 3206. Alejandro (Maciej Maciejewski)

i

Autor: ATM Grupa/ Bogdan Bogielczyk Pierwsza miłość odc. 3206. Alejandro (Maciej Maciejewski)
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze