Pierwsza miłość, odcinek 3174: Dominika ukradnie tożsamość Marysi! Znów oszuka wszystkich

i

Autor: ATM Grupa Pierwsza miłość, odcinek 3174: Dominika ukradnie tożsamość Marysi! Znów oszuka wszystkich

Pierwsza miłość, odcinek 3174: Dominika ukradnie tożsamość Marysi! Znów oszuka wszystkich

2021-02-03 14:27

W "Pierwsza miłość" Dominika (Aneta Zając), czyli siostra bliźniaczka Marysi (Aneta Zając), wkroczy do akcji i narobi nieziemskiego zamieszania. To Michał (Wojciech Błach) będzie dążył do tego, by kobieta pomogła wyciągnąć Domańską z psychiatryka. Uknują plan, ale mężczyzna stanie się zbyt zdesperowany, aby pamiętać, z kim ma do czynienia. Dominika nie raz pokazała na co ją stać, ale w 3174 odcinku "Pierwsza miłość" zaszokuje. Ukradnie Marysi tożsamość i zacznie podawać się za siostrę, po czym zepsuje wszystko.

"Pierwsza miłość" odcinek 3174 - wtorek, 16.02.2021, o godz. 18 w Polsacie

W 3174 odcinku "Pierwsza miłość" Dominika będzie współpracować z Michałem, by wreszcie wyswobodzić Marysię z rąk podłych lekarzy, którzy przytrzymują ją w zakładzie zamkniętym. Domańska tak naprawdę nie ma problemów psychicznych, ale jest faszerowana lekami i trzymana w psychiatryku, ponieważ biologiczny ojciec Edward (Marek Siudym) się na nią uwziął! Senior zawarł zmowę z lekarzami i dzięki temu przejął opiekę nad Julką (Łucja Kawczak), a córki się pozbył. Ta sytuacja w "Pierwsza miłość" nie potrwa jednak długo, bo Dominika i Michał zaczną działać. 

Przeczytaj: BrzydUla 2, odcinek 77: Marek podsłucha rozmowę Uli z kochankiem. Ucieknie od niego w środku nocy - ZWIASTUN

Pierwsza miłość ZWIASTUN. Marysia po wypadku trafi do psychiatryka. To dopiero początek koszmaru Domańskiej

W 3174 odcinku "Pierwsza miłość" Dominika poda się za Marysię i ukradnie jej tożsamość! Wszystko będzie jednak częścią planu. Ona i Michał wymyślą, że wykradną Domańską zza murów zakładu i wywiozą za granicę. Niestety Marysia nie posiada ważnego paszportu, więc Dominika będzie musiała udawać siostrę i podać się za nią w urzędzie. Jako że są bliźniaczkami, intryga powinna się udać. Marysia wyszłaby wtedy podstępem ze szpitala i przy pomocy wyrobionego paszportu, uciekłaby z kraju. Plan w "Pierwszej miłości" ma jednak swoje niedoskonałości. 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1563: Rafał zastąpi Soni ukochanego Janka. Ukryje przed nią, że nigdy nie będzie chodził!

W 3174 odcinku "Pierwsza miłość" Dominika będzie zdecydowana na zabranie Marysi tożsamości i udawanie, że jest nią, ale jednak wzbudzą się u niej wątpliwości. Zacznie kombinować, a Michał zdenerwuje się, że bliźniaczka podważa jego plan. Dominika w przeszłości nie raz pokazała na co ją stać i że nie bardzo umie być lojalna i szczera. Zazwyczaj myśli przede wszystkim o sobie. Wygląda na to, że w 3174 odcinku "Pierwsza miłość" wszystko może pójść nie tak, a Marysia nie uwolni się z rąk skorumpowanych lekarzy. 

Najnowsze