Pierwsza miłość, odcinek 3172: Julka zamknięta przez Edwarda w szkole zakonnic ujawni co jej zrobił dziadek - ZDJĘCIA

i

Autor: ATM Grupa Pierwsza miłość, odcinek 3172: Julka zamknięta przez Edwarda w szkole zakonnic ujawni co jej zrobił dziadek - ZDJĘCIA

Pierwsza miłość, odcinek 3172: Julka zamknięta przez Edwarda w szkole zakonnic ujawni co jej zrobił dziadek - ZDJĘCIA

2021-01-23 17:59

Julka (Łucja Kawczak) z serialu "Pierwsza miłość" nie uwolni się od bezwzględnego dziadka Edwarda (Marek Siudym), który błyskawicznie w sądzie załatwił odebranie córki Marysi (Aneta Zając) jej mężowi Michałowi (Wojciech Błach). Milioner nie cofnie się przed niczym, żeby się zemścić na Domańskich. Wykorzysta do tego Julkę, którą umieści w prywatnej szkole prowadzonej przez zakonnice! W 3172 odcinku "Pierwszej miłości" załamana Julka opowie nowej przyjaciółce, Antosi o tym co jej zrobił dziadek! Czy ktoś uratuje córkę Marysi przed bezdusznym tyranem?

"Pierwsza miłość" odcinek 3172 - piątek, 12.02.2021, o godz. 18 w Polsacie

Marysia i Michał z "Pierwszej miłości" nie odzyskają Julki tak szybko! Po tym jak sąd przyznał Edwardowi Stryjeńskiemu prawa do opieki nad Julką, bezwzględny biznesmen wykorzysta przewagę jaką ma nad Domańskimi, żeby realizować swój plan zemsty. Nie daruje im bowiem tego, że go okradli. A dobro Julki nie będzie miało dla Edwarda żadnego znaczenia. Dlatego wkrótce w "Pierwszej miłości" zabierze wnuczkę ze szkoły i umieści w prywatnej placówce we Wrocławiu, prowadzonej przez zakonnice. A wszystko po to, by odciąć dziewczynkę do dawnego życia.

Patrz też: Pierwsza miłość, odcinek 3172: Marysia ucieknie za granicę. Bliźniaczka Dominika ją zastąpi - ZDJĘCIA

W nowych odcinkach "Pierwszej miłości" dla Julki rozłąka z Marysią i Michałem będzie niewyobrażalną traumą! Na nic jednak zdadzą się jej prośby i błagania, by dziadek oddał ją Domańskiemu. Wyjątkowo okrutny Edward będzie udawał troskliwego dziadka, dla którego liczy się szczęście i bezpieczeństwo Julki. Stąd pomysł z prywatną szkołą i urządzenie przyjęcia w swoim domu dla nowych kolegów Julki.

Tęsknota Julki w 3172 odcinku "Pierwszej miłości" doprowadzi do tego, że nie zdoła dłużej milczeć i udawać przed innymi uczniami, że jest szczęśliwą wnuczką bogatego biznesmena. Zdecyduje się opowiedzieć nowej przyjaciółce, Antosi o swojej sytuacji. Dziewczynka nie będzie kryła zdziwienia. Zwłaszcza po tym co zobaczy w domu Edwarda. Bo milioner zadba o to, żeby Julka czuła się u niego jak księżniczka.

Pierwsza miłość ZWIASTUN. Marysia po wypadku trafi do psychiatryka. To dopiero początek koszmaru Domańskiej

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1560: Kinga nie zniesie dłużej kłamstw Joasi. Chodakowska zadrwi z niej i Piotrka

Niestety w 3172 odcinku "Pierwszej miłości" Michał nie znajdzie żadnego sposób, żeby zabrać Julkę od Edwarda. Jedyną nadzieją będzie Marysia. Jeśli oczywiście uda jej się wyjść ze szpitala psychiatrycznego. Domański jako ojczym, który nigdy nie adoptował córki Marysi, formalnie nie ma do niej żadnych praw. Dziwne tylko, że Edward jakoś to załatwił, skoro też nie został uznany za ojca Marysi!

Pierwsza miłość.  Julka (Łucja Kawczak), jej koleżanka Antosia

i

Autor: ATM Grupa Pierwsza miłość. Julka (Łucja Kawczak), jej koleżanka Antosia
Pierwsza miłość. Julka (Łucja Kawczak), Antosia

i

Autor: ATM Grupa Pierwsza miłość. Julka (Łucja Kawczak), Antosia
Pierwsza miłość. Julka (Łucja Kawczak), Edward (Marek Siudym)

i

Autor: ATM Grupa Pierwsza miłość. Julka (Łucja Kawczak), Edward (Marek Siudym)
Najnowsze