Pierwsza miłość, odcinek 3172: Marysia ucieknie za granicę. Bliźniaczka Dominika ją zastąpi - ZDJĘCIA

i

Autor: ATM Grupa Pierwsza miłość, odcinek 3172: Marysia ucieknie za granicę. Bliźniaczka Dominika ją zastąpi - ZDJĘCIA

Pierwsza miłość, odcinek 3172: Marysia ucieknie za granicę. Bliźniaczka Dominika ją zastąpi - ZDJĘCIA

2021-01-22 20:55

W 3172 odcinku "Pierwszej miłości" Marysia (Aneta Zając) będzie już wolna! Z pomocą lekarza Kacpra ucieknie z psychiatryka, a później Michał (Wojciech Błach) będzie chciał wywieźć żonę za granicę. Co prawda Domańscy nie odzyskają jeszcze córki Julki (Łucja Kawczak), nad którą opiekę sąd powierzył dziadkowi, Edwardowi (Marek Siudym), ale będą zdeterminowani do walki o dziecko. Wszystko w 3172 odcinku "Pierwszej miłości" skomplikuje się kiedy okaże się, że Marysia nie ma paszportu! Tylko siostra bliźniaczka Dominika Porcz (Aneta Zając) będzie mogła ją zastąpić.

"Pierwsza miłość" odcinek 3172 - piątek, 12.02.2021, o godz. 18 w Polsacie

To co się teraz dzieje w "Pierwszej miłości" przekracza granice absurdu! Ojciec Marysi, milioner Edward Stryjeński, z zemsty za to, że córka go okradła wymyślił wyjątkowo okrutną intrygę. Wpakował Marysię do szpitala psychiatrycznego na przymusowe leczenia, a potem zabrał Michałowi ich córkę Julki. Choć brzmi to niedorzecznie, to sąd błyskawicznie wydał wyrok, że to Edward dostanie prawa opieki do Julki. Nie pytając o zdanie ani biologicznej matki, ani Julki, ani nawet jej babci Anety Pałkowskiej (Maria Pakulnis). Zupełnie jakby Edward przekupił sąd! Bo to, że działa w zmowie z psychiatrami ze szpitala jest już oczywiste!

Patrz też: M jak miłość, odcinek 1563: Janek po postrzale nigdy nie będzie chodził! Zostawi Sonię już na zawsze

Jedyną nadzieją dla "chorej psychicznie" Marysi, z której Edward zrobił nieobliczalną wariatkę będą badania u niezależnego psychiatry. Wkrótce w "Pierwszej miłości" Michał załatwi takiego specjalistę, ale pojawi się problem jak wydostać Marysię ze szpitala. Z pomocą przyjedzie jej lekarz internista Kacper. Plan będzie taki, żeby właśnie on wywiezie Domańską z psychiatryka, pod pretekstem badań kardiologicznych. Będzie tylko czekał aż lekarz Marysi, przekupiony Mikulski opuści placówkę.

Podczas ucieczki Marysi w 3169 odcinku "Pierwszej miłości" przed bramą szpitala pojawi się nagle Mikulski, który spróbuje ją zatrzymać. Domańska będzie jednak sprytniejsza. Tymczasem w Barbarianie Michał będzie czekał na żonę z psychiatrą!

Pierwsza miłość ZWIASTUN. Marysia po wypadku trafi do psychiatryka. To dopiero początek koszmaru Domańskiej

Sprawdź też: BrzydUla 2, odcinek 79: Ula przekaże Markowi wyniki badań krwi. Spełni się koszmar Uli o ciąży z Arturem?

A kiedy w 3172 odcinku "Pierwszej miłości" Marysia będzie już wolna, Michał postanowi wywieźć ją za granicę, żeby Edward znów jej nie zamknął w psychiatryku. Ale do tego będą potrzebne nowe dokumenty. Jedyną osobą, która może w zastępstwie Marysi będzie mogła złożyć podanie o paszport będzie jej siostra bliźniaczka. Policjantka Melka (Ewa Jakubowicz) w 3172 odcinku "Pierwszej miłości" pomoże Michałowi odnaleźć kryminalistkę Dominikę.

Tymczasem Julka, którą dziadek zamknie w zakonie i szkole z internatem w 3172 odcinku "Pierwszej miłości" zdecyduje się opowiedzieć nowej przyjaciółce, Antosi o tym co ją spotkało. Jak Edward zabrał ją od rodziców i zmusił do tego, by rozpoczęła nowe życie.

Wkrótce w "Pierwszej miłości" nastąpi przełom! Do akcji wkroczy Dominika, która przebrana w strój zakonnicy pomoże Marysi i Michałowi porwać Julkę z prywatnej szkoły prowadzonej przez siostry zakonne. Mama i córka znów będą razem!

Pierwsza miłość.  Julka (Łucja Kawczak), jej koleżanka Antosia

i

Autor: ATM Grupa Pierwsza miłość. Julka (Łucja Kawczak), jej koleżanka Antosia
Pierwsza miłość, Julka (Łucja Kawczak), Michał (Wojciech Błach)

i

Autor: ATM Grupa Pierwsza miłość, Julka (Łucja Kawczak), Michał (Wojciech Błach)
Pierwsza miłość, Julka (Łucja Kawczak), Dominika (Aneta Zając)

i

Autor: ATM Grupa Pierwsza miłość, Julka (Łucja Kawczak), Dominika (Aneta Zając)
Pierwsza miłość, Dominika (Aneta Zając), Julka (Łucja Kawczak)

i

Autor: ATM Grupa Pierwsza miłość, Dominika (Aneta Zając), Julka (Łucja Kawczak)
Najnowsze