Pierwsza miłość, odcinek 3132: Koniec Wadlewa. Wszyscy umrą przez koniec świata, który przewidział Śmiałek

i

Autor: ATM Grupa Pierwsza miłość, odcinek 3132: Koniec Wadlewa. Wszyscy umrą przez koniec świata, który przewidział Śmiałek

Pierwsza miłość, odcinek 3132: Koniec Wadlewa. Wszyscy umrą przez koniec świata, który przewidział Śmiałek

2020-11-28 21:17

W 3132 odcinku "Pierwszej miłości" spiker w radio zapowie zbliżającą się do Ziemi kometę. Zacznie się silny wiatr i burze, a niebo będzie niemal czarne. Oznacza to tylko jedno - to koniec świata, który przewidział Śmiałek (Paweł Okoński). Z tego powodu, od jakiegoś czasu organizował schron, który ma pomóc w przetrwaniu. Nie wszyscy mieszkańcy Wadlewa podzielili entuzjazm co do przypuszczeń Mariana, ale w 3132 odcinku "Pierwszej miłości" fakty będą niepodważalne. Wygląda na to, że to koniec Wadlewa.

"Pierwsza miłość" odcinek 3132 - środa, 16.12.2020, o godz. 18 w Polsacie

W 3132 odcinku "Pierwszej miłości" dojdzie do tego, czego od dawna spodziewał się Śmiałek. Wszystko zaczęło się od wyliczeń Jeremiasza, 12letniego geniusza, który sprawdził obliczenia na starych manuskryptach i wyszło, że to dokładana data końca świata. XIX wieczny uczony wyliczył moment uderzenie w Ziemię komety. Ogarnięty strachem Marian, postanowił więc zacząć budować schron, który może dać szansę na przeżycie. W 3132 odcinku "Pierwszej miłości" nawet sceptycy końca świata się przestraszą, kiedy o całej sprawie zaczną mówić w radio. 

Przeczytaj: Pierwsza miłość, odcinek 3133: Janek wróci z Mołdawii w fatalnym stanie! Wyzna Kindze wstrząsającą tajemnicę

Pierwsza miłość. Emilka i Marcin będą razem! Dla niego rozwiedzie się z Bartkiem

W 3132 odcinku "Pierwszej miłości" teoria końca świata będzie miała swoich przeciwników i zwolenników. Większość osób poważnie podejdzie do tematu, bo Śmiałek jak zawsze posłuży się swoją umiejętnością przekonywania. Wkrótce w Wadlewie zaczną się wielkie przepychanki kto będzie mógł wejść do schronu i co ze sobą zabrać. Kiedy już nadejdzie kulminacyjny moment i w 3132 odcinku "Pierwszej miłości" każdy znajdzie się w schronie, zacznie się ogromna nawałnica, a niebo zrobi się niemal czarne. Wszyscy będą drżeć o swoje zdrowie. 

Przeczytaj: Pierwsza miłość, odcinek 3134: Marysia ukryje przed Michałem, co jej ojciec Edward zrobił Julce

W 3132 odcinku "Pierwszej miłości" nawet w radio powiedzą o zbliżającej się do Ziemi komecie. To i fakt, że pogoda zacznie wariować, spowoduje ogólną panikę. Nikt nie będzie się spodziewał, co stanie się dalej. Będzie wyglądać na to, że Wadlewo naprawdę pogrąży się w chaosie. Już niedługo widzowie będą mogli być świadkami czy ekipa Mariana Śmiałka z "Pierwszej miłości" przeżyje śmiercionośny atak komety. 

Najnowsze