Pierwsza miłość, odcinek 3095: Piotrek po odejściu od Melki spędzi noc z Kaliną - ZWIASTUN

i

Autor: Youtube Pierwsza miłość, odcinek 3095: Piotrek po odejściu od Melki spędzi noc z Kaliną - ZWIASTUN

Pierwsza miłość, odcinek 3095: Piotrek po odejściu od Melki spędzi noc z Kaliną - ZWIASTUN

2020-10-21 8:55

W 3095 odcinku serialu "Pierwsza miłość" Piotrek (Michał Mikołajczak) podpadnie Krystianowi (Patryk Pniewski), bo zamieszka z jego żoną Kaliną (Magdalena Wieczorek). Rozstanie z Melką (Ewa Jakubowicz) będzie dla niego tak bolesne, że poszuka pocieszenia u żony najlepszego przyjaciela. Dla Krystian sprawa będzie jasna - Piotrek chce się przespać z Kaliną, tak jak kiedyś z Melką. Wściekły Domański w 3095 odcinku "Pierwsze miłości" rzuci się na rywala z pięściami. I na nic się zdadzą tłumaczenia Piotrka. Zobaczcie ZWIASTUN "Pierwszej miłości".

"Pierwsza miłość" odcinek 3095 - środa, 21.10.2020, o godz. 18 w Polsacie

Melka i Piotrek z "Pierwszej miłości" nie będą razem! Nie udało się pokrętne podchody Piotrka, by zdobyć serce ukochanej. Kupił pierścionek zaręczynowy i chciał się nawet oświadczyć, ale kiedy zobaczył Melkę całującą się w parku z innym facetem, zrozumiał, że to koniec. Po szczerej rozmowie z Kaliną, której opowiedział o swoim miłosnych problemach uznał, że Melka zasługuje na kogoś lepszego. Bo on od początku dziwne z nią pogrywał, nie wiedział czego chce. Deklarował przyjaźń, a jednocześnie liczył na seks bez zobowiązań. Tyle tylko, że się w końcu zakochał.

Patrz też: Pierwsza miłość, odcinek 3106: Kinga zginie? Matylda uwięzi ją w samochodzie na torach! Artur i Janek znajdą tylko wrak!

Rozstanie z Melką w 3095 odcinku "Pierwszej miłości" dobije Piotrka, który wsparcia znów poszuka u Kaliny. Ponieważ nie będzie miał gdzie mieszkać poprosi też żonę Krystiana o dach nad głową. Zupełnie rozbity tym, że nie był w stanie powiedzieć Melce prawdy o swoich uczuciach zerwie z nią kontakt i przeprowadzi się do Kaliny. Nie będzie miał pojęcia, że Domańska też przeżywa trudne chwile w pracy.

Pierwsza miłość ZWIASTUN. Julka umrze w szpitalu? Marysia przyjedzie do niej za późno! Matylda będzie chciała zabić Janka

Sytuacja w 3095 odcinku "Pierwszej miłości" jeszcze bardziej się komplikuje, gdy niespodziewanie wróci Krystian. Oskarży przyjaciela, że chce uwieść jego żonę, tak jak wcześniej Melkę. - Sukinsynu! - To nie jest tak jak myślisz!- Każdą moją kobietę chcesz zaliczyć?! Może powinienem ci jakąś listę zrobić? - Ja tu tylko mieszkam...- Z Melką też mieszkałeś i co?! Mordę ci powinienem obić! Ty gnoju! - rzuci się na niego z pięściami.

Nie przegap: Pierwsza miłość, odcinek 3108: Emilka będzie lesbijką?! Pozna seksownego strażaka Marcina i zamieszka z Martą - ZDJĘCIA

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze