Pierwsza miłość, odcinek 3092: Piotrek oświadczy się Melce? Zobaczy jak zabawia się z innym w parku - ZWIASTUN

i

Autor: Youtube Pierwsza miłość, odcinek 3092: Piotrek oświadczy się Melce? Zobaczy jak zabawia się z innym w parku - ZWIASTUN

Pierwsza miłość, odcinek 3092: Piotrek oświadczy się Melce? Zobaczy jak zabawia się z innym w parku - ZWIASTUN

2020-10-15 15:33

W 3092 odcinku serialu "Pierwsza miłość" Piotrek (Michał Mikołajczak) w końcu zdecyduje, że chce być z Melką (Ewa Jakubowicz), a jego związek z Blanką (Adrianna Izydorczyk) nie ma szans! Nie dość, że były kochanek Melki znajdzie nową pracę w straży miejskiej, to jeszcze kupi pierścionek zaręczynowy, żeby się oświadczyć. Czego go jednak spore rozczarowanie, bo w 3092 odcinku "Pierwszej miłości" zauważy w kamerach monitoringu jak Melka zabawia się z innym facetem w parku. To będzie ich ostateczny koniec? Zobaczcie ZWIASTUN "Pierwszej miłości".

"Pierwsza miłość" odcinek 3092 - piątek, 16.10.2020, o godz. 18 w Polsacie

Miłosne gierki Melki i Piotrka w "Pierwszej miłości", którzy najpierw byli przyjaciółmi, potem zaczęli razem sypiać, a niedawno decyzją policjantki zrezygnowali z seksu, wkroczą w kolejną fazę. Co prawda Piotrkowi udało się wzbudzić zazdrość Melki, kiedy poderwał klientkę "Barbariana", seksowną Blankę, ale sprawy przybiorą nieoczekiwany obrót. Bo Melka w 3092 odcinku "Pierwszej miłości" postanowi skończyć z Piotrkiem raz na zawsze. Choć nadal będzie jej na nim zależało.

Patrz też: Pierwsza miłość, odcinek 3100: Artur z synem Tomkiem będą mieli romans z tą samą kobietą. Marta rozbije ich rodzinę

Tymczasem Piotrek w 3092 odcinku "Pierwszej miłości" podejmuje nową pracę - w straży miejskiej. Dojdzie też do wniosku, że czas rozstać się z Blanką. Będzie chciał stworzyć prawdziwy związek z Melką. Na dowód szczerości swoich uczuć kupi nawet pierścionek zaręczynowy, żeby się oświadczyć. - Żenisz się? - zapyta go jeden ze znajomych ze straży miejskiej.

Pierwsza miłość ZWIASTUN. Artur uwiedzie Martę! Jego syn Tomek też się zakochał w szkolnej pedagog

Nie wszystko jednak pójdzie zgodnie z planem, bo w 3092 odcinku "Pierwszej miłości" podczas pierwszej służby w straży Piotrek zobaczy na miejskich kamerach Melkę całującą się w parku z jakimś facetem. Na ławce, na oczach przechodniów Melka będzie się nieźle zabawiała z nieznajomym. Dla Piotrka stanie się jasne, że przyjaciółka nic do niego nie czuje i chodziło jej tylko o seks!

Sprawdź też: Pierwsza miłość, odcinek 3098: Emilka i Bartek zostaną dziadkami. To Mirek będzie ojcem dziecka Michaliny

Pierwsza miłość odc. 3092. Melka (Ewa Jakubowicz)

i

Autor: Youtube Pierwsza miłość odc. 3092. Melka (Ewa Jakubowicz)
Pierwsza miłość. Melka (Ewa Jakubowicz), Piotrek (Michał Mikołajczak)

i

Autor: ATM Grupa/ Youtube Pierwsza miłość. Melka (Ewa Jakubowicz), Piotrek (Michał Mikołajczak)
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze