Pierwsza miłość. Metamorfoza Marysi. Przyjaciółki zrobią ją na bóstwo, żeby znalazła nowego faceta - ZDJĘCIA

i

Autor: AKPA/ Telus Pierwsza miłość. Metamorfoza Marysi. Przyjaciółki zrobią ją na bóstwo, żeby znalazła nowego faceta - ZDJĘCIA

Pierwsza miłość. Metamorfoza Marysi. Przyjaciółki zrobią ją na bóstwo, żeby znalazła nowego faceta - ZDJĘCIA

2021-08-12 20:34

Marysia (Aneta Zając) z serialu "Pierwsza miłość" przejdzie metamorfozę, a jej przemiana będzie związana z rozstaniem z niewiernym Michałem (Wojciech Błach). W nowym sezonie "Pierwszej miłości" po wakacjach 2021 to ona wyrzuci Michała z domu, nie mogąc znieść romansu męża z Grażyną (Grażyna Wolszczak). Ale nie zostanie sama! Oddane przyjaciółki, Kinga (Aleksandra Zienkiewicz), Emilka (Anna Ilczuk) i Marta (Honorata Witańska) okażą Domańskiej wsparcie. Namówią ją, żeby zmieniła wygląd i znalazła sobie nowego faceta. Zabawią się nawet w swatki i wytypują kandydata. Kim będzie nowy ukochany Marysi? Poznajcie szczegóły!

Jak się zmieni Marysia w "Pierwszej miłości" w nowym sezonie jesienią 2021?

Koniec Marysi i Michała w "Pierwszej miłości" jesienią jest już przesądzony. Nie dość, że Domański nadal będzie zdradzał żonę z dużo starszą Grażyną, to jeszcze wcale nie będzie się z tym krył. Cierpliwość Marysi wreszcie się wyczerpie. Wyrzuci niewiernego Michała z mieszkania, pogrąży się w rozpaczy, że znów została sama, ale to dopiero początek dramatów. Bo Grażyna zabierze jej nie tylko męża. Praca w klinice kochanki Michała będzie dla Majki prawdziwą udręką, ale na szczęście z pomocą przyjdą jej przyjaciółki i lekarz Wenerski (Przemysław Sadowski), który stanie się dla niej kimś więcej.

Nie przegap: Kamilla Baar w Pierwszej miłości zagra z byłym ukochanym! Tajemnicza Sandra będzie miała sporo na sumieniu - ZDJĘCIA

Zdjęcia z planu 3276 i 3277 odcinka "Pierwszej miłości", które w telewizji będą dopiero w październiku to dowód na to, że Kinga, Emilka i Marta nie zostawią Majki w potrzebie. Wpadną do niej z wizytą, by pokazać, że zasłużyła na coś więcej niż niewierny kłamca, który zdradzał ją po tym wszystkim co razem przeszli. Przyjaciółki namówią Marysię na metamorfozę, zrobią ją na bóstwo, żeby na nowo uwierzyła w siebie, dostrzegła jak piękną, wyjątkową jest kobietą. Międzyczasie zadzwoni Wenerski, a Kinga, Marta i Emilka postanowią wyswatać z nim Domańską.

Pierwsza miłość ZWIASTUN jesień 2021. Koniec Marysi i Michała! Marcin dowie się co łączy Emilkę z Wojtkiem

Sprawdź też: Pierwsza miłość, odcinek 3256: Koniec Marysi i Michała. Ostatecznie rzuci męża, ale pojawi się ktoś nowy - ZDJĘCIA

Tyle tylko, że Marysi w nowym sezonie "Pierwszej miłości" nie w głowie będzie nowa miłość. Nie będzie gotowa na kolejny związek. Nie tak szybko poradzi sobie z traumą po zdradzie Michała. Do Wenerskiego nie będzie czuła nic poza koleżeńską sympatią. Wyraźnie poirytowana wytłumaczy przyjaciółką, że na razie chce być sama. Na jak długo? Tego nie wiadomo, ale na pewno w życiu Marysi nie zabraknie miłości!

Zobaczcie w GALERII ZDJĘCIA jak zmieni się Marysia w "Pierwszej miłości" >>>

Pierwsza miłość. Marta (Honorata Witańska), Marysia (Aneta Zając), Kinga (Aleksandra Zienkiewicz), Emilka (Anna Ilczuk)

i

Autor: AKPA/ Telus Pierwsza miłość. Marta (Honorata Witańska), Marysia (Aneta Zając), Kinga (Aleksandra Zienkiewicz), Emilka (Anna Ilczuk)
Pierwsza miłość. Marysia (Aneta Zając), Kinga (Aleksandra Zienkiewicz)

i

Autor: AKPA/ Telus Pierwsza miłość. Marysia (Aneta Zając), Kinga (Aleksandra Zienkiewicz)
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze

Tekst sponsorowany