Pierwsza miłość, odcinek 3256: Koniec Marysi i Michała. Ostatecznie rzuci męża, ale pojawi się ktoś nowy

i

Autor: Instagram Pierwsza miłość, odcinek 3256: Koniec Marysi i Michała. Ostatecznie rzuci męża, ale pojawi się ktoś nowy

Pierwsza miłość, odcinek 3256: Koniec Marysi i Michała. Ostatecznie rzuci męża, ale pojawi się ktoś nowy - ZDJĘCIA

2021-08-06 14:33

W serialu "Pierwsza miłość" po wakacjach 2021 nastąpi ostateczny koniec Marysi (Aneta Zając) i Michała (Wojciech Błach). Domański zdradził żonę już w minionym sezonie "Pierwsza miłość", ale teraz przekroczy wszelkie granice! Naopowiada Marysi, że się zmienił, że się poprawi, potem zaciągnie ją do łóżka, a następnie znów będzie uprawiał seks z Grażyną (Grażyna Wolszczak)! W 3256 odcinku "Pierwsza miłość" Domańska podejmie życiową decyzję - ostatecznie rozstanie się z Michałem. Nie wie jeszcze, że "za rogiem" czeka ktoś inny.

"Pierwsza miłość" odcinek 3256 - środa, 8.09.2021, o godz. 18 w Polsacie

W 3256 odcinku "Pierwsza miłość" nastąpi ostateczny koniec związku Marysi. Domańska była oszukiwana i zdradzana w poprzednim sezonie "Pierwsza miłość;, co będzie miało swoją kontynuację również w najnowszych odcinkach. Michał będzie zwodził Marysię, że zakończył romans, że chce być tylko z nią i nie będzie już umawiał się na seks schadzki z Wekslerową. Niestety to będą tylko puste słowa, bo zaciągnie urobioną Domańską do łóżka, po czym niedługo później zrobi to samo z Grażyną!

W 2353 odcinku "Pierwsza miłość" Domańska będzie czekała w mieszkaniu na męża, a ten w tym samym czasie będzie uprawiał seks z jej rywalką. Marysia nie da się zwieść. Poczuje, że jej małżeństwo jest skończone, a w 2356 odcinku "Pierwsza miłość" wyzna tę prawdę ojcu. 

Przeczytaj: Na Wspólnej, odcinek 3271: Michał molestowany przez Klaudię. Zwiąże Brzozowskiego i zacznie go obmacywać - ZDJĘCIA 

Pierwsza miłość po wakacjach 2021 ZWIASTUN. Wojtek zniszczy ślub Emilki i Marcina. Marysia wybaczy Michałowie zdradę?

Marysia nie odpuści Michałowi "od tak" i w najnowszych odcinkach "Pierwsza miłość" dojdzie do ostrej wymiany zdań. - Byłeś u... - zapyta Marysia mając na myśli Grażynę. - Tak - odpowie wprost Michał - To koniec, spakujesz się i wyprowadzisz - rzuci stanowczo Domańska. Marysia w "Pierwsza miłość" po wakacjach 2021 będzie starała się być twarda, ale po wyrzuceniu Michała rozpłacze się jak dziecko. Łzy będą ciekły po policzkach i będzie widać, że kobieta straszliwie cierpi. Nie ma się zresztą co dziwić.

Przeczytaj: M jak miłość. Koniec domu na Wietrznej. Joasia na długi odda ostatnią pamiątkę

W 2356 odcinku "Pierwsza miłość" Marysia wyzna ojcu, że jej małżeństwo oficjalnie się skończyło. Domańska nie będzie się jednak spodziewała, że tuż "za rogiem" czeka na nią ktoś inny. Lekarz z kliniki Grażyny, gdzie pracuje Marysia będzie bardzo zainteresowany Domańską. Wenerski (Przemysław Sadowski) znajdzie nawet sposób, by przejąć Marysię do swojego zespołu i w ten sposób się do niej zbliżyć. Wygląda na to, że może jej małżeństwo się skończy, ale zacznie nowy etap w życiu. Wszystko okaże się w najnowszych odcinkach "Pierwsza miłość". 

Zobacz aferę między Marysią a Michałem i ich OSTATECZNE rozstanie w GALERII ZDJĘCIA>>>

Najnowsze