Kamilla Baar w Pierwszej miłości zagra z byłym ukochanym! Tajemnicza Sandra będzie miała sporo na sumieniu - ZDJĘCIA

i

Autor: AKPA/ Polsat Kamilla Baar w Pierwszej miłości zagra z byłym ukochanym! Tajemnicza Sandra będzie miała sporo na sumieniu - ZDJĘCIA

Kamilla Baar w Pierwszej miłości zagra z byłym ukochanym! Tajemnicza Sandra będzie miała sporo na sumieniu - ZDJĘCIA

2021-08-10 13:39

Kamila Baar w obsadzie serialu "Pierwsza miłość" u boku byłego ukochanego, z którym ma 10-letnia syna Bruna. Od rozstania Baar i Wojciecha Błacha minęło już siedem lat, ale dopiero teraz aktorzy zagrają razem w jednej produkcji. W nowym sezonie "Pierwszej miłości" pojawi się tajemnicza Sandra, która będzie ambitną, zdolną projektantką wnętrz w firmie Karola Wekslera (Karol Strasburger). Nie bez powodu wybierze właśnie Wekslera! Choć Sandra w "Pierwszej miłości" od początku będzie zabiegała o sympatię innych pracowników firmy, ale szybko okaże się, że jest przebiegła i ma złe zamiary. Zobaczcie Kamillę Baar w nowej roli.

Kogo Kamilla Baar zagra w "Pierwszej miłości"? Kim będzie Sandra?

Kamilla Baar zyskała ogromną popularność jako Hana Goldberg w "Na dobre i na złe". Po odejściu z serialu sześć lat temu długo nie pojawiała się na ekranie. Była gwiazda "Na dobre i na złe" dała znów o sobie znać głównymi rolami w serialach: "Niania w wielkim mieście" i "Echo serca". W tej drugiej, medycznej produkcji znów po latach pojawiła się na planie w szpitalu. Ekranowa Hana była ginekologiem w Leśnej Górze, a Magda z "Echo serca" psychologiem z problemami. Jednak żadna z tych ról nie pozwoliła Baar odciąć się od "Na dobre i na złe". Dla wielu widzów na zawsze pozostanie Haną Goldberg.

Nie przegap: Pierwsza miłość. Powrót Eweliny po latach do Wadlewa. Zostawiła Bartka przed ołtarzem, a teraz pokaże jaka jest wyrachowana - ZDJĘCIA

"Pierwsza miłość" to kolejny serial, w którym w obsadzie pojawi się gwiazda "Na dobre i na złe". Niedawno zaczął w nim grać Grzegorz Daukszewicz, czyli niezapomniany, zmarły lekarz z Leśnej Góry, Adam Krajewski, a jesienią 2021 w nowym sezonie "Pierwszej miłości" Kamilla Baar zadebiutuje na ekranie jako Sandra. Nie dość, że znana aktorka będzie odegra dużą rolę w fabułach nowych odcinków, to jeszcze będzie grała u boku byłego partnera, Wojciecha Błacha. Czyżby serialowy Michał Domański miał coś wspólnego z Sandrą? To się okaże już niebawem!

Kim będzie Kamilla Baar w "Pierwszej miłości"? Jej bohaterka Sandra to nowa pracownica w firmie Karola Wekslera, która zajmie ważne stanowisko - będzie projektantką wnętrz, design directorem. Ambitna, pewna siebie, utalentowana Sandra od początku wzbudzi zachwyt Wekslera i będzie starała się zyskać sympatię współpracowników.

Zachowanie Sandry w nowych odcinkach "Pierwszej miłości" po przerwie wakacyjnej będzie jednak na tyle podejrzane, że Artur Kulczycki (Łukasz Płoszajski), Kalina (Magdalena Wieczorek) i Oskar (Filip Gurłacz) zaczną wątpić w jej szczere intencje. Zwłaszcza, że Sandra cały czas będzie się kontaktowała z tajemniczą postacią, a pracę u Karola rozpocznie nie bez powodu.

Przeszłość Sandry w "Pierwszej miłości" będzie skrywała sporo sekretów. Szybko wyjdzie na jaw, że ma ogromne doświadczenie w branży nieruchomości i potrafi to wykorzystać. Klienci Sandry są zachwyceni jej projektami aranżacji wnętrz, a jej kontakty zawodowe sięgają aż na Półwysep Arabski. Weksler będzie oczarowany jej zdolnościami i zaangażowaniem.

Pierwsza miłość po wakacjach 2021 ZWIASTUN. Wojtek zniszczy ślub Emilki i Marcina. Marysia wybaczy Michałowie zdradę?

Sprawdź też: Pierwsza miłość. Zdradzona Marysia na dnie. Grażyna zabierze jej wszystko i upokorzy przed Michałem - ZDJĘCIA

Życie Sandry w nowych odcinkach "Pierwszej miłości" będzie podporządkowane pracy. Prywatnie singielka, która nie przepada za dziećmi całą energię poświęci projektom i chętnie zostanie w pracy po godzinach. Będzie współpracować z Kaliną, która rozwinie się i skończy kurs projektowania wnętrz. Zaproponuje Karolowi, żeby w firmie stworzyć dział zajmujący się sprzedażą apartamentów wykończonych pod klucz. Właśnie dlatego Weklser ściągnie do firmy zdolnego design directora Sandrę. Nie będzie miała jednak pojęcia kim naprawdę jest ta kobieta!

Najnowsze