Pierwsza miłość. Klara Williams wraca do serialu, ale już nie jako asystentka Grażyny? Zmiany w obsadzie nowego sezonu

i

Autor: ATM Grupa / Instagram Pierwsza miłość. Klara Williams wraca do serialu, ale już nie jako asystentka Grażyny? Zmiany w obsadzie nowego sezonu

Pierwsza miłość

Pierwsza miłość. Klara Williams wraca do serialu, ale już nie jako asystentka Grażyny? Zmiany w obsadzie nowego sezonu

2022-08-14 9:27

Klara Williams wraca do serialu "Pierwsza miłość"! Zapowiadają się spore zmiany w obsadzie po wakacjach 2022. Aktorka grała asystentkę Grażyny (Grażyna Wolszczak), ale Wekslerowa zorientowała się, że kobieta działa przeciwko jej interesom. Wymierzyła sprawiedliwość i pozbyła się Joanny. Teraz Klara Williams wróci do "Pierwszej miłości" po wakacjach 2022, ale jako zupełnie inna postać? Szokujące zmiany w nowym sezonie serialu będą niespodzianką dla wszystkich. Scenarzyści zapowiadają "nowe wydanie".

Klara Wiliams wraca do serialu "Pierwsza miłość" po wakacjach 2022. Już nie będzie asystentką Grażyny?

Klara Williams występowała wcześniej w "Pierwszej miłości", ale kilka miesięcy temu kobieta zniknęła z życia wrocławskich bohaterów. Była asystentką Grażyny, która mocno nagięła jej zaufanie. Wekslerowa odkryła, że kobieta spiskuje za jej plecami i pozbyła się niewiernej pomocnicy. Klara Williams zniknęła z "Pierwszej miłości" kilka miesięcy temu, ale nie próżnowała.

Aktorka wzięła udział w rozrywkowym programie Polsatu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo", gdzie wcielała się w różne postaci i starała się je naśladować, tańcząc i śpiewając. Nie odniosła jednak większego sukcesu, bo pomimo chęci i starań, zajęła ostatnie miejsce w rankingu uczestników show. Nie to jest jednak najważniejsze, bo program opiera się na zabawie i wygrywaniu pieniędzy, które później miały służyć pomocy charytatywnej. 

Sprawdź też: Pierwsza miłość po wakacjach. Nowa bohaterka Meggie nieźle namiesza w wątkach znanych bohaterów - ZDJĘCIA

Pierwsza miłość ZWIASTUN po wakacjach 2022. Michał przeżyje i powie Marysi, że Kacper nie jest jej bratem

Williams wróci do "Pierwsza miłość" jako nowa postać?

Post na profilu "Pierwsza miłość" na Instagramie zastanawia, bo administratorzy dali znać widzom, że Klara Williams pojawi się w "nowej odsłonie". Oznacza to, że aktorka nie wcieli się ponownie w asystentkę Grażyny? 

- Jesienią zeszłego roku Klara pojawiła się w naszym serialu. Po chwili nieobecności jej postać powraca w nowym wydaniu. Przedstawiamy Wam Joannę! - można przeczytać pod zdjęciem na oficjalnym profilu "Pierwsza miłość" na Instagramie. Na szczegóły dotyczące tej postaci trzeba jeszcze trochę poczekać. 

Przeczytaj: Wstrząsające wyznanie byłej gwiazdy M jak miłość. Julia Wróblewska potępiana przez chorobę!

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze