Edyta Herbuś odchodzi z Pierwszej miłości? Poważne zmiany u Sylwii!

2020-06-22 7:22 sz
Pierwsza miłość po wakacjach 2020. Edyta Herbuś nie wróci do serialu? Poważne zmiany u Sylwii!
Autor: ATM Grupa Pierwsza miłość po wakacjach 2020. Edyta Herbuś nie wróci do serialu? Poważne zmiany u Sylwii!

Edyta Herbuś odejdzie z serialu "Pierwsza miłość"? W nowych odcinkach "Pierwszej miłości" po wakacjach 2020 jej bohaterka Sylwia zniknie z redakcji "YOLO"! Czy to oznacza, że Edyta Herbuś nie wróci do serialu? Nie do końca. W życiu bohaterki z "Pierwszej miłości" nadejdą ogromne zmiany, o których aktorka opowiedziała w jednym z wywiadów. Przed Konecką nowy rozdział w życiu w kolejnym sezonie "Pierwszej miłości" od września!

"Pierwsza miłość" nowe odcinki po wakacjach 2020

Po wakacjach 2020 w serialu "Pierwsza miłość" nie zobaczymy już Sylwii w redakcji "YOLO". Bohaterka w ubiegłym sezonie wiele poświęciła, żeby ocalić magazyn przed bankructwem, jednak okaże się, że będzie musiała się z nim pożegnać. 

- U Sylwii jest totalna zmiana na wszystkich poziomach, na wszystkich płaszczyznach, więc dużo będzie nowości. Co mogę powiedzieć? Nie będzie już stałego miejsca, w którym pojawiała się Sylwia, czyli tej redakcji YOLO, tylko będzie zupełnie inna przestrzeń, w której będziemy mogli poznać Sylwię też z zupełnie innej strony - zdradziła Edyta Herbuś w wywiadzie z telewizją Polsat. To jednak nie wszystko.

Przeczytaj: Pierwsza miłość po wakacjach 2020. Marysia odnajdzie biologicznego ojca, który zgwałcił jej matkę Anetę! Kim będzie Edward? - ZDJĘCIA

Super Raport 19 VI (goście: Dziambor, Cimoszewicz)

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Edyta Herbuś przyznała, że Sylwia z "Pierwszej miłości" jest jej bardzo bliska i wizja nadchodzących zmian niesamowicie ją cieszy!

- Sylwia dostała po nosie. Ma za sobą bardzo trudne doświadczenia, które oczywiście zawsze ludzi zmieniają, więc w tym kontekście również pojawią się wszelkie zmiany, z których ja akurat prywatnie bardzo się cieszę, bo akurat lubię w tej bohaterce odkrywać kolejne płaszczyzny jej bardzo ciekawej osobowości. (...) Daje czadu dziewczyna momentami! - dodała gwiazda. 

Czy Konecka znajdzie nową pasję? A może czeka ją wielka miłość? Przekonamy się w nowych odcinkach po wakacjach 2020.

Sprawdź też: Pierwsza miłość po wakacjach 2020. Bandyta Igor powróci! Znowu zagrozi życiu Marysi?

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj >>>

Najnowsze