Pierwsza miłość po wakacjach 2020. Bandyta Igor powróci! Znowu zagrozi życiu Marysi?

2020-06-20 8:31 sz
Pierwsza miłość po wakacjach 2020. Bandyta Igor powróci! Znowu zagrozi życiu Marysi?
Autor: INSTAGRAM Pierwsza miłość po wakacjach 2020. Bandyta Igor powróci! Znowu zagrozi życiu Marysi?

Na plan serialu "Pierwsza miłość" wrócił bandyta Igor (Piotr Trojan)! W ubiegłym sezonie mężczyzna uprowadził i próbował zabić Marysię (Aneta Zając). Pomagała mu w tym jej siostra bliźniaczka Dominika. Aktorzy "Pierwszej miłości" wrócili do nagrywania zdjęć do nowych odcinków i groźny przestępca pozuje u boku głównej bohaterki. Czy znowu zagrozi Marysi? Sprawdź, co wydarzy się po wakacjach 2020.

"Pierwsza miłość" nowe odcinki po wakacjach 2020

Po wakacjach 2020 w serialu "Pierwsza miłość" Igor ponownie namiesza w życiu Marysi? W ubiegłym sezonie scenarzyści wpadli na szalony pomysł i stworzyli wątek zaginionej siostry bliźniaczki Domańskiej, Dominiki. Kobieta zobaczyła główną bohaterkę zupełnym przypadkiem. W jej głowie powstał straszny pomysł uprowadzenia sobowtóra, w czym pomógł jej ówczesny partner, Igor.

W "Pierwszej miłości" para porwała Marysię i zażądali od Michała (Wojciech Błach) okupu za wolność ukochanej. Domańska o mały włos nie została przez nich zabita, jednak w miarę rozwoju wątku kobiety doszły do porozumienia, a nawet odnalazły ich biologiczną matkę i rozwiązały zagadkę z przeszłości. Nie obyło się bez sprawy w sądzie i wielu rodzinnych kłótni.

Przeczytaj: Pierwsza miłość po wakacjach 2020. Prawdziwy ojciec Marysi uratuje Julkę przed śmiercią? Będzie go błagać o pieniądze na leczenie - ZDJĘCIA

Pierwsza miłość po przerwie. Córka Marysi w szpitalu w krytycznym stanie!

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Aktorzy serialu "Pierwsza miłość" wrócili na plan i Aneta Zając wstawiła zdjęcie, gdzie u jej boku pozuje jej mąż Michał oraz właśnie niebezpieczny bandyta! Czy to znaczy, że w nowych odcinkach Dominika lub Marysia ponownie znajdą się pod jego wpływem? Co przyniesie im przyszłość? Ciężko wywnioskować z jednej fotografii, jednak jednego możemy być pewni: widzów czekają wielkie emocje!

Sprawdź też: Pierwsza miłość po wakacjach 2020. Marysia odnajdzie biologicznego ojca, który zgwałcił jej matkę Anetę! Kim będzie Edward? - ZDJĘCIA

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj >>>

Super Raport 18 VI (goście: Kidawa-Błońska, Sokołowski)

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze