Pierwsza miłość po wakacjach 2020. Marysia odnajdzie biologicznego ojca, który zgwałcił jej matkę Anetę! Kim będzie Edward?

i

Autor: AKPA/ Telus Pierwsza miłość po wakacjach 2020. Marysia odnajdzie biologicznego ojca, który zgwałcił jej matkę Anetę! Kim będzie Edward?

Pierwsza miłość po wakacjach 2020. Marysia odnajdzie biologicznego ojca, który zgwałcił jej matkę Anetę! Kim będzie Edward? - ZDJĘCIA

2020-06-08 9:00

W serialu "Pierwsza miłość" po wakacjach 2020 pojawi się biologiczny ojciec Marysi (Aneta Zając)! Dopiero po ponad 30-stu latach Marysia dowiedziała się, że jej prawdziwą matką jest Aneta Pałkowska (Maria Pakulnis). W nowym sezonie "Pierwszej miłość" od września do życia Domańskiej wkroczy także jej prawdziwy tata. Kim będzie Edward Stryjeński (w tej roli Marek Sidym)? Ojciec Marysi okaże się bezwzględnym draniem, milionerem i oszustem, który wiele lat temu zgwałcił Anetę! Teraz córka prosiła go o pomoc...

"Pierwsza miłość" po wakacjach 2020 nowe odcinki od września w Polsacie

Największa tajemnica "Pierwszej miłości" wyjaśniona! W poprzednim sezonie Marysia dowiedziała się, że Jan Radosz (Wojciech Dąbrowski) nie jest jej prawdziwym tatą. Po latach milczenia Aneta przyznała się, że jest matką Marysi i jej siostry bliźniaczki Dominiki Porcz (Aneta Zając), ale zaraz po urodzeniu oddała córki do adopcji. Nie było jednak wiadomo kim był mężczyzna, z którym Aneta zaszła w ciążę, kim jest biologiczny ojciec Marysi i Dominiki.

Patrz też: Pierwsza miłość po wakacjach 2020. Córka Marysi w szpitalu w krytycznym stanie! Nie będzie ratunku dla Julki? WIDEO

Prawda wyjdzie na jaw w nowych odcinkach "Pierwszej miłości" po wakacjach 2020. Pod koniec września w życiu Marysi pojawi się jej tata, a w serialu nowy bohater Edward Stryjeński, którego zagra Marek Siudym.

Pierwsza miłość po przerwie. Córka Marysi w szpitalu w krytycznym stanie!

Kim będzie Edward Stryjeński, ojciec Marysi w "Pierwszej miłości"?

Edward Stryjeński, który w "Pierwszej miłości" okaże się ojcem Marysi i którego Domańska odnajdzie razem z Anetą i Michałem (Wojciech Błach) to typowy czarny charakter. Okaże się, że Edward pochodzi z prostej robotniczej rodziny. Zawsze miał duże ambicje i trochę wstydził się swojego niskiego pochodzenia. Już w szkole średniej dorobił sobie inny życiorys i oszukiwał.

Ojciec Marysi w "Pierwszej miłości" skończył prawo, a talent do robinia biznesów szybko uczynił go człowiekiem zamożnym i wpływowym. Wyspecjalizował się w sprzedaży nawozów sztucznych, które były wycofywane z zachodnich rynków. Będzie bezwzględny i bezkompromisowy.

W nowym sezonie "Pierwszej miłości" wyjdzie też na jaw jak Aneta poznała Edwarda i zaszła z nim w ciążę. Okaże się, że zakochany mężczyzna nie mógł liczyć na jej wzajemność. Zgwałcił Anetę, która wkrótce potem odkryła, że spodziewa się dziecka. Kiedy urodziła bliźniaczki, oddała córki do adopcji.

Sprawdź też: "Pierwsza miłość" po wakacjach 2020. Kinga w seks trójkącie z Arturem i kochankiem Jankiem - ZWIASTUN

Pojawienie się córki Marysi w życiu Edwarda będzie dla niego szokiem. Prawdziwe problemy pojawiają się jednak, kiedy Marysia poprosi ojca o pieniądze na leczenie swojej córki Julki (Łucja Kawczak). Edward stwierdzi, że Marysia to kolejna osoba, która chce go oszukać. W nowych odcinkach "Pierwszej miłości" po przerwie wakacyjnej Marysię czeka ostra konfrontacja z ojcem.

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj >>>

Super Raport 5 VI (goście: Bortniczuk, Migalski)
	Pierwsza miłość po wakacjach 2020. ojciec Marysi - Edward Stryjeński (Marek Siudym)

i

Autor: AKPA/ Telus Pierwsza miłość po wakacjach 2020. ojciec Marysi - Edward Stryjeński (Marek Siudym)
Pierwsza miłość po wakacjach 2020. Marysia (Aneta Zając), jej ojciec Edward Stryjeński (Marek Siudym), Michał (Wojciech Błach), Aneta (Maria Pakulnis)

i

Autor: AKPA/ Telus Pierwsza miłość po wakacjach 2020. Marysia (Aneta Zając), jej ojciec Edward Stryjeński (Marek Siudym), Michał (Wojciech Błach), Aneta (Maria Pakulnis)
Pierwsza miłość po wakacjach 2020. ojciec Marysi - Edward Stryjeński (Marek Siudym), Aneta (Maria Pakulnis)

i

Autor: AKPA/ Telus Pierwsza miłość po wakacjach 2020. ojciec Marysi - Edward Stryjeński (Marek Siudym), Aneta (Maria Pakulnis)
Pierwsza miłość po wakacjach 2020. Marysia (Aneta Zając), jej ojciec Edward Stryjeński (Marek Siudym)

i

Autor: AKPA/ Telus Pierwsza miłość po wakacjach 2020. Marysia (Aneta Zając), jej ojciec Edward Stryjeński (Marek Siudym)

Gwiazdy w maseczkach. Czy wiesz, kto to jest?

Pytanie 1 z 10
Kto to jest?
Kto to jest?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze