Pierwsza miłość po przerwie. Kinga w seks trójkącie z Arturem i kochankiem Jankiem - ZWIASTUN

2020-04-23 8:05 Ag
Pierwsza miłość po przerwie. Kinga w seks trójkącie z Arturem i kochankiem Jankiem - ZWIASTUN
Autor: ATM Grupa Pierwsza miłość po przerwie. Kinga w seks trójkącie z Arturem i kochankiem Jankiem - ZWIASTUN

"Pierwsza miłość" ma właśnie przerwę w emisji! Nowe odcinki w Polsacie będą emitowane dopiero po wakacjach 2020, ale widzowie już mogą zobaczyć zwiastun tego, co się będzie działo w kolejnym sezonie. Zapowiada się niezła sensacja, bo uwikłana w romans Kinga (Aleksandra Zienkiewicz) nie będzie mogła zapomnieć o swoim mężu Arturze (Łukasz Płoszajski). W premierowych odcinkach "Pierwszej miłości" po przerwie Kinga i Janek (Maciej Mikołajczyk) zapiszą się na kurs tańca, a Kulczycki do nich dołączy. Skłóconych małżonków i kochanka połączy seks trójkąt? Zobaczcie ZWIASTUN "Pierwszej miłości".

Czy w "Pierwszej miłości" Artur zniszczy romans Kingi i Janka?

W "Pierwszej miłości" po przerwie związanej z epidemią koronawirusa szykują się spore zmiany w życiu Kingi. Odeszła od Artura, bo zakochała się Janku, ale w nowych odcinkach po wakacjach 2020 nie tak łatwo uwolni się od męża. Bo Kulczycki postanowił walczyć o żonę i rodzinę. Nie cofnie się przed niczym żeby Kinga do niego wróciła. A pomocny okaże się sam Janek, do którego Kinga zacznie powoli tracić zaufanie. Powód? Kochanek Kingi zbliży się niebezpiecznie do jej matki Teresy (Ewa Skibińska)!

Patrz też: Pierwsza miłość po przerwie. Córka Marysi w szpitalu w krytycznym stanie! Nie będzie ratunku dla Julki? WIDEO

Pierwsza miłość po przerwie. Córka Marysi w szpitalu w krytycznym stanie!

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Z pozoru szczęśliwy związek Kingi i Janka w "Pierwszej miłości" będzie miała bardzo słabe podstawy. Przeciwko kochankowi matki wciąż będą jej synowie: Tomek (Oskar Wojciechowski) i Maciek (Joachim Olko), którzy kochają Artura jak własnego ojca i nie mogą znieść, że inny mężczyzna zajął miejsce Kulczyckiego w ich rodzinie. W nowych odcinkach "Pierwszej miłości" Tomek nie przestanie wypominać matce, że myśli tylko o sobie i w ogóle nie liczy się z ich zdaniem!

Sprawdź też: Koniec Pierwszej miłości. Krystian zostawi Kalinę! Bezwzględny kurator odbierze im córkę w 3057 odcinku? - ZWIASTUN

Zwiastun "Pierwszej miłości" po przerwie wakacyjnej to najlepszy dowód na to, że Artur rozpocznie walkę o Kingę. I nie cofnie się przed niczym, o czym świadczą choćby sceny w kursu tańca, na którym Kulczycki pojawi się w roli drugiego partnera żony. Nie wykluczone, że romansując z Jankiem Kinga jednocześnie będzie sypiać z Arturem i całą trójkę połączy skomplikowana relacja uczuciowo-łóżkowa.

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj >>>

Pierwsza miłość. Janek (Maciej Mikołajczyk), Kinga (Aleksandra Zienkiewicz)
Autor: ATM Grupa Pierwsza miłość. Janek (Maciej Mikołajczyk), Kinga (Aleksandra Zienkiewicz)
Pierwsza miłość. Janek (Maciej Mikołajczyk), Kinga (Aleksandra Zienkiewicz)
Autor: ATM Grupa Pierwsza miłość. Janek (Maciej Mikołajczyk), Kinga (Aleksandra Zienkiewicz)
Pierwsza miłość. Janek (Maciej Mikołajczyk), Kinga (Aleksandra Zienkiewicz), Artur (Łukasz Płoszajski)
Autor: ATM Grupa Pierwsza miłość. Janek (Maciej Mikołajczyk), Kinga (Aleksandra Zienkiewicz), Artur (Łukasz Płoszajski)