Koniec Pierwszej miłości. Kiedy nowe odcinki po przerwie? Czy wrócą przed wakacjami? WIDEO

2020-04-16 13:59 Ag
 Koniec Pierwszej miłości. Kiedy nowe odcinki po przerwie? Czy wrócą przed wakacjami?
Autor: ATM Grupa Koniec Pierwszej miłości. Kiedy nowe odcinki po przerwie? Czy wrócą przed wakacjami?

"Pierwsza miłość" skończy się w tym sezonie już w czwartek, 16.04.2020! Właśnie wtedy wyemitowany 3057 odcinek "Pierwszej miłości" będzie ostatnim przed przerwą wakacyjną. Dlaczego to wcześnie nastąpi koniec "Pierwszej miłości"? Wszystko przez epidemię koronwirusa i wstrzymane prace na planie. Zabrakło już odcinków do emisji, więc telewizja Polsat musiała przyspieszyć finał. Czy wiadomo kiedy "Pierwsza miłość" wróci na antenę z nowymi odcinkami? Dopiero od września po wakacjach, czy jeszcze później?

Kiedy "Pierwsza miłość" wróci na antenę Polsatu? Czy nowe odcinki dopiero we wrześniu?

Koniec sezonu "Pierwszej miłości" już w 3057 odcinku! Niestety ani produkcja, ani telewizja Polsat nie mają żadnego wpływu na to co się dzieje w związku z epidemią koronawirusa. Prace na planie "Pierwszej miłości" skończyły się na początku marca i od tego momentu nie powstały żadne odcinki. Dlatego zabrakło kolejnych do emisji i trzeba było przyspieszyć przerwę wakacyjną. Początkowo miała ona nastąpić na początku czerwca!

Patrz też: Koniec Pierwszej miłości. Krystian zostawi Kalinę! Bezwzględny kurator odbierze im córkę w 3057 odcinku? - ZWIASTUN

Dla fanów "Pierwszej miłości" mamy kolejną złą wiadomość - nie wiadomo czy serial wróci na antenę po wakacjach we wrześniu. Być może początek nowego sezonu "Pierwszej miłości" nastąpi już we wtorek, 1.09.2020, ale wszystko zależy od tego kiedy ekipa rozpocznie prace na planie i zacznie kręcić nowe odcinki.

Wyświetl ten post na Instagramie.
Do zobaczenia kochani ❤ Post udostępniony przez Pierwsza Miłość (@pierwszamilosc)

Przed aktorami "Pierwszej miłości" i twórcami serialu na pewno pracowite wakacje. O ile oczywiście epidemia koronawirusa się skończy i wszyscy będą mogli spotkać się na planie. Jedno jest na razie pewne - nie będzie nowych odcinków "Pierwszej miłości" aż do września!

Sprawdź też: Koniec Pierwszej miłości. Stan Julki pogorszy się w 3057 odcinku! Marysia nie będzie miała pieniędzy na leczenie córki w USA

A to oznacza, że po pełnym emocji 3057 odcinku "Pierwszej miłości" nie będzie ciągu dalszego, a widzowie nie dowiedzą się co się stanie z Julką (Łucja Kawczak), chorą córką Marysi (Aneta Zając), u której zdiagnozowano śmiertelną chorobi. Ani też nie będzie wiadomo jak dalej potoczą się losy Krystiana (Patryk Pniewski), Kaliny (Magdalena Wieczorek) oraz ich córki Marlenki (Pola Kotłowska), dręczonych przez przebiegłego kuratora (Jakub Wróblewski).

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj >>>

Najnowsze