Pierwsza miłość po przerwie. Córka Marysi w szpitalu w krytycznym stanie! Nie będzie ratunku dla Julki? WIDEO

2020-04-21 21:51 Ag
Pierwsza miłość po przerwie. Córka Marysi w szpitalu w krytycznym stanie! Nie będzie ratunku dla Julki?
Autor: Youtube Pierwsza miłość po przerwie. Córka Marysi w szpitalu w krytycznym stanie! Nie będzie ratunku dla Julki?

"Pierwsza miłość" zniknęła z anteny Polsatu, a nowe odcinki po przerwie pojawią się najpewniej dopiero po wakacjach 2020. Zwiastun "Pierwszej miłości" nie pozostawia wątpliwości, że nowy sezon przyniesie kolejne dramaty, zwłaszcza w życiu Marysi (Aneta Zając). Jej śmiertelnie chora córka Julka (Łucja Kawczak), którą uratować może tylko bardzo drogie leczenie w USA trafi do szpitala. Przy łóżku nieprzytomnej, podłączonej do respiratora Marysi będzie czuwał także jej dziadek Jan Radosz (Wojciech Dąbrowski). Może to właśnie on znajdzie sposób na uratowanie umierającej Julki? Zobaczcie ZWIASTUN "Pierwszej miłości".

Kiedy "Pierwsza miłość" wróci na antenę Polsatu? Kiedy emisja nowych odcinków?

Emisja "Pierwszej miłości" została wstrzyma w związku z epidemią koronwirusa. Niestety produkcja serialu nie zdążyła zrealizować kilkudziesięciu odcinków tego sezonu, więc finał nastąpił wcześniej niż planowano. Fani "Pierwszej miłości" ostatni odcinek przed wakacyjną przerwą zobaczyli w czwartek, 16.04.2020. Co będzie dalej?

Zwiastun "Pierwszej miłości" udostępniony na Youtube daje widzom nadzieje, że nowe odcinki wkrótce się pojawią na antenie Polsatu. Ale prawda jest taka, że nawet jeśli ekipa "Pierwszej miłości" zacznie kręcić kolejne odcinki w maju, to w telewizji zostaną wyemitowane dopiero jesienią.

Nie przegap: Koniec Pierwszej miłości. Kiedy nowe odcinki po przerwie? Czy wrócą przed wakacjami? WIDEO

Co wydarzy się dalej w "Pierwszej miłości"? Z krótkiej zapowiedzi w zwiastunie wynika, że Julka śmiertelnie chora na bardzo rzadkie schorzenie - nieuleczalne obumieranie mięśni - trafi do szpitala, a jej stan będzie się pogarszał z każdym dniem. Marysia i Michał (Wojciech Błach), którzy znaleźli kosztowane leczenie w USA nie będą mieli miliona dolarów na to, żeby ratować Julkę.

Pierwsza miłość po przerwie. Córka Marysi w szpitalu w krytycznym stanie!

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Przy umierającej wnuczce w nowych odcinkach "Pierwszej miłości" po przerwie wakacyjnej nie zabraknie nie tylko rodziców, ale także dziadka. Jan Radosz będzie wspierał Marysię w trudnych chwilach. Być może ojciec Marysi znajdzie wyjście z tej dramatycznej sytuacji i jakimś cudem zdobędzie pieniądze na leczenie śmiertelnie chorej Julki. Na pewno znajdzie się sposób, by ocalić Julkę przed śmiercią!

Sprawdź też: Koniec Pierwszej miłości. Stan Julki pogorszy się w 3057 odcinku! Marysia nie będzie miała pieniędzy na leczenie córki w USA

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj >>>

Najnowsze