Żaneta z Na Wspólnej drastycznie schudła. Anna Guzik pokazała w bikini jak znika w oczach!

2020-07-22 10:51 Ag
 Żaneta z Na Wspólnej drastycznie schudła. Anna Guzik pokazała w bikini jak znika w oczach!
Autor: Instagram Żaneta z Na Wspólnej drastycznie schudła. Anna Guzik pokazała w bikini jak znika w oczach!

Anna Guzik, czyli Żaneta z "Na Wspólnej" przeszła metamorfozę i schudła tak bardzo, że efekty jej przemiany mogą niepokoić. W ciągu ostatnich kilku lat 44-letnia aktorka z "Na Wspólnej" zrzuciła sporo kilogramów i już dawno nie przypomina siebie z początków kariery na planie serialu. Pytana o dietę ekranowa Żaneta z "Na Wspólnej" ujawniła jaką metodę odchudzania zastosowała i z czym ma największy problem. Dużo chudsza Anna Guzik pokazała właśnie swoje zdjęcie z bikini z plaży. Zobaczcie jak się zmieniła.

Dlaczego Anna Guzik tak strasznie schudła? Sekret diety gwiazdy "Na Wspólnej"

Metamorfoza Anny Guzik dokonała się na planie "Na Wspólnej". Kiedy w 2004 roku zaczęła grać Żanetę wygląda zupełnie inaczej - znana była ze swoich pełniejszych, ale bardzo kobiecych kształtów. Zmiana gwiazdy "Na Wspólnej" nastąpiła dwa lata później, kiedy wzięła udział w "Tańcu z gwiazdami". Zwyciężyła w parze z Łukaszem Czarneckim w szóstej edycji show TVN, a w czasie trwania programu miała schudnąć aż 14 kg.

Dowie ciążę sprawiły, że figura Anny Guzik znów się zmieniła. Po ostatnim porodzie trzy lata temu znów zaczęła przybierać na wadze i zrozumiała, że musi zmienić swoje nawyki żywieniowe. Zaczęła zdrowiej się odżywiać, rezygnując ze zbędnych, "pustych" kalorii. I odstawiła słodycze, które były jej największą słabością!

Patrz też: Na Wspólnej po wakacjach 2020. Daria będzie miała romans z bratem Adama? Zaliczy z nim wpadkę nago

Na Wspólnej po wakacjach 2020 ZWIASTUN. Renata przed śmiercią powie Sławkowi o dziecku

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Sprawdź też: Na Wspólnej po wakacjach 2020. Żaneta straci córkę? Mania znów będzie walczyć o życie!

Ostatnio gwiazda "Na Wspólnej" wróciła jednak do idealnej sylwetki i wagi. Na rodzinnych wakacjach nad morzem serialowa Żaneta z "Na Wspólnej" z dumą pokazała się w bikini. Jej zdjęcia w kostiumie kąpielowym to najlepszy dowód na to, że schudła naprawdę sporo. Ale nie jest tajemnicą, że aktorka prowadzi bardzo aktywny tryb życia - na co dzień mieszka z mężem i trzema córkami w Bielsku-Białej, gra tam też w Teatrze Polskim, a plan "Na Wspólnej" jest przecież w Warszawie.

Nawet rodzinny urlop serialowej Żanety z "Na Wspólnej" to ciągła bieganina za dziećmi, tylko z krótkimi chwilami wytchnienia. "Organizujemy dla dzieci najwięcej zajęć jak się da-morze, spacery,basen, plac zabaw, teatr, zabawa i jeszcze raz zabawa- w nadziei, że się zmęczą. Ale one są niezmęczalne!!!😳😳😳🤣😂 Za to my padamy z nóg. Dlatego uważam, że kluczem do udanego urlopu jest wsparcie! Nie ma to jak babcia i ciocia😍😘" - napisała ostatnio na Instagramie. Córki Guzik, 4-letnie bliźniaczki Nina i Basia oraz najmłodsza 3-letnia Bogna to prawdziwe wulkany energii.

Na Wspólnej odc. 3075.. Wojtek (Wojciech Błach), Żaneta (Anna Guzik-Tylka), Monika (Sylwia Gliwa), Damian (Waldemar Błaszczyk)
Autor: Radek Orzeł/ TVN Na Wspólnej odc. 3075.. Wojtek (Wojciech Błach), Żaneta (Anna Guzik-Tylka), Monika (Sylwia Gliwa), Damian (Waldemar Błaszczyk)
Anna Guzik (Żaneta z Na Wspólnej) na Instagramie w bikini
Autor: Instagram Anna Guzik (Żaneta z Na Wspólnej) na Instagramie w bikini

Najnowsze