Na Wspólnej po wakacjach 2020. Żaneta straci córkę? Mania znów będzie walczyć o życie!

2020-05-29 10:47 sz
Na Wspólnej po wakacjach 2020. Żaneta straci córkę? Mania znów będzie walczyć o życie!
Autor: X-NEWS Na Wspólnej po wakacjach 2020. Żaneta straci córkę? Mania znów będzie walczyć o życie!

Żaneta (Anna Guzik) w serialu "Na Wspólnej" po wakacjach 2020 zauważy, że coś bardzo złego dzieje się z jej córką! Mania (Zuzia Kaszuba zacznie przejawiać dziwne zachowanie, a nawet spróbuje uciec z domu! Szulcowie w nowych odcinkach "Na Wspólnej" będą bezradni wobec problemów nastolatki. Czy Żaneta straci córkę? Sprawdź, co się wydarzy.

Co po wakacjach 2020 stanie się z Manią w serialu "Na Wspólnej"?

Mania z serialu ""Na Wspólnej" nie miała łatwo w życiu. Połowę dzieciństwa spędziła w szpitalach przez wypadek, ataki epilepsji i poważne operacje, podczas których mogła umrzeć. 

Przeczytaj: Na Wspólnej po wakacjach 2020. Sławek nie zakończy romansu z Tatianą! Chorej na raka Renacie wmówi, że tylko ją kocha - ZWIASTUN

Jednak nawet po takich przeżyciach scenarzyści nie dali jej chwili spokoju. Córka Szulców w serialu "Na Wspólnej" zaczęła mieć problemy z rówieśnikami. Kilku chłopców uwzięło się na nią i wstawiali do sieci złośliwe filmiki. To kompletnie załamało wrażliwą dziewczynkę, która żeby udowodnić swoją wartość przed znajomymi ze szkoły, podjęła się niebezpiecznego zadania. Na szczęście wszystko skończyło się dobrze, ale to nie koniec problemów.

W serialu "Na Wspólnej" po wakacjach 2020 Mania znowu wpadnie w kłopoty. Według doniesień "Świata Seriali" również tym razem jej problemem będzie nieodpowiednie towarzystwo. Przewrażliwieni Szulcowie zaczną coraz bardziej ograniczać dorastającej córce wolność, aż w końcu dojdzie do niebezpiecznej sytuacji! Mania spróbuje nawet uciec z domu. Czy Żaneta z "Na Wspólnej" straci córkę? Na pewno zrobi wszystko, żeby do tego nie dopuścić.

Patrz też: Na Wspólnej po wakacjach 2020. Adam wepchnie Darię w ramiona innego! Będą tworzyli seks trójkąt - WIDEO

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj >>>

Super Raport 28 V (goście: Biedroń, Sośnierz)

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze