Na Wspólnej. Tajemniczy mężczyzna w życiu Joanny Berg. To z nim zdradzi Bogdana? - ZDJĘCIA

i

Autor: Instagram Na Wspólnej. Tajemniczy mężczyzna w życiu Joanny Berg. To z nim zdradzi Bogdana? - ZDJĘCIA

Na Wspólnej. Tajemniczy mężczyzna w życiu Joanny Berg. To z nim zdradzi Bogdana? - ZDJĘCIA

2022-06-22 14:41

Nowy bohater, którego w "Na Wspólnej" zagra Piotr Borowski już niebawem namiesza w życiu Joanny Berg (Anna Cieślak) i Bogdana (Wojciech Brzeziński). To właśnie z nim Joasia zdradzi męża? Na pewno ta znajomość będzie miała spory wpływ na przyszłość Bergów. Kim okaże się tajemniczy mężczyzny, który pojawi się niespodziewanie i wciągnie Joannę w swoją pasję? Ten wątek kryje w sobie same sekrety. Piotr Borowski, który ma już za sobą pierwsze dni na planie "Na Wspólnej" nie chciał wyjawić imienia bohatera. Anna Cieślak pokazała jednak więcej! Poznaj szczegóły.

Kim w "Na Wspólnej" będzie nowy bohater, którego zagra Piotr Borowski?

Piotr Borowski dołączył do obsady "Na Wspólnej" i już wiadomo, że jego bohater będzie blisko związany z Joanną Berg! Aktor, znany dotąd z roli Stawickiego w serialu "Barwy szczęścia" i Francesco w "BrzydUla" 2, na swoim profilu na Instagramie umieścił pierwsze zdjęcie z planu "Na Wspólnej" z Anną Cieślak i zapowiedział intrygujący wątek jaki rozegra się za kilka miesięcy u Bergów. Szykuje się zdrada Joanny i romans z przystojnym, tajemniczym mężczyzną, z którym żona Bogdana będzie spotykać się w stajni i na konnych przejażdżkach? Coś na pewno będzie na rzeczy, skoro Cieślak i Borowski na ujęciu zza kulis serialu czule się do siebie przytulają.

Nie przegap: M jak miłość. Marcin Mroczek pożegnał się z widzami! Już nie zagra roli, która spełniła jego marzenia. Co to oznacza dla Piotrka Zduńskiego? - ZDJĘCIA

Borowski nie jest jedyną nową gwiazdą "Na Wspólnej", bo oprócz niego do ekipy dołączył także Mariusz Ostrowski. Na zdjęciu z planu, które udostępniła Cieślak na Instagramie obok Joanny jest nie tylko przystojny nieznajomy, ale także mąż Bogdan i jeszcze inny mężczyzna. W tle widać stajnię, która stanie się ważnym miejscem w całej tej historii.

Sprawdź też: Na Wspólnej, odcinek 3451: Paweł w więzieniu! Emil udusi brata poduszką i wychowa z Beatą ich dziecko? - ZDJĘCIA

Zdrada Joanny w kolejnych odcinkach "Na Wspólnej" nie byłaby niczym nowym i zaskakującym. Prawie trzy lata temu Bergowa zdradziła Bogdana z przystojnym rowerzystą Karolem (Tomasz Nosiński), którego poznała przed przychodnią weterynaryjną. Uległa urokowi mężczyzny, który szybko okazał się terrorystą i psychopatą. Karol chciał zabić Joannę i Bogdana. Uwięził Bergów w ich mieszkaniu i próbował wysadzić w powietrze cały ich blok. Jak się wkrótce okaże w "Na Wspólnej" ta historia niewiele nauczy Joannę, która pozna miłośnika koni i znów będzie pod silnym wrażeniem tej znajomości.

Barwy szczęścia po wakacjach. Chora Regina wróci i zacznie nowe życie! Bez Franka?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze