Na Wspólnej, odc. 2965: Joannę (Anna Cieślak), Karol (Tomasz Nosiński)

i

Autor: X-news

Na Wspólnej, odcinek 2965: Joanna ukryje przed Bogdanem, że go zdradziła z Karolem - ZWIASTUN

2019-10-23 19:48

Joanna (Anna Cieślak) z "Na Wspólnej" zdradzi Bogdana (Wojciech Brzeziński) z Karolem (Tomasz Nosiński)! W 2965 odcinku "Na Wspólnej" między Joasią a przystojnym rowerzystą, który niedawno wkroczył do jej życia, zacznie coraz bardziej iskrzyć. Oczywiście Bogdan nie będzie miał pojęcia, że wokół jego żony kręci się inny facet. Coraz bardziej zauroczona Joanna ulegnie i da się pocałować. Nie przyzna się jednak mężowi do zdrady. Zobaczcie zwiastun 2965 odcinka "Na Wspólnej".

"Na Wspólnej" odcinek 2965 - czwartek, 23.10.2019, o godz. 20.15 w TVN

Między Joanną a Karolem w "Na Wspólnej" wybuchnie romans? Ich znajomość rozwinie się w bardzo szybkim tempie. Czarujący rysownik komiksów znajdzie sposób, by zdobyć zainteresowanie ślicznej pani weterynarz.

W 2965 odcinku "Na Wspólnej" Joanna będzie zachwycona pracą Karola. Zaczytana w jego komiksie zupełnie zlekceważy Bogdana. - Uśmiech widzę... - zauważy Berg. - Skąd wiesz, że uśmiecham się do ciebie? - zapyta nieco zacznie Joasia. Bo faktycznie myślami kobieta będzie stale przy Karolu, który sprytnie realizuje plan zdobycia mężatki.

Przeczytaj też: Na Wspólnej, odcinek 2969: Joanna napadnięta! Karol naśle na nią złodzieja

Jego kolejna wizyta w klinice weterynaryjnej Joasi w 2965 odcinku "Na Wspólnej" sprawi jej jeszcze większą radość. Nie spostrzeże jednak niepokojących sygnałów w zachowaniu Karola. Nieoczekiwanie pojawi się nagły pacjent – pies po wypadku! Rysownik będzie asystował Bergowej przy operacji, a potem zaprosi panią doktor do kawiarni.

Wznosząc toast za uratowanego psa namiętnie ją pocałuje. Joanna ulegnie pokusie i zdradzi Bogdana. Po powrocie do domu nie przyzna się mężowi do tego, że była z innym mężczyzną.

Sprawdź też: Na Wspólnej, odcinek 2977: Aneta straci dziecko! Wreszcie wyjawi Darkowi z kim była w ciąży

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze