Na Wspólnej

Na Wspólnej. Pierwsze zdjęcie Kamila Hoffera z dzieckiem! Anna Kolenda urodzi mu syna czy córkę? - ZDJĘCIA

2023-08-17 21:05

Radosne wieści z "Na Wspólnej". Kamil Hoffer zostanie wreszcie ojcem! Lada moment urodzi się dziecko Kamila i Anny Kolendy (Katarzyna Wajda), a cudowną nowinę na swoim profilu na Instagramie ogłosił już Kazimierz Mazur. Pokazał też pierwsze zdjęcie z planu z "Na Wspólnej" z dzieckiem. Na ujęciu widać niesamowite szczęście Kamila, który będzie czule trzymał maleństwo w objęciach. Anna urodzi mu syna czy córkę? Sprawdź szczegóły.

Kiedy w "Na Wspólnej" urodzi się dziecko Anny Kolendy i Kamila Hoffera?

Poród Anny Kolendy w "Na Wspólnej" nastąpi w jednym z nowych odcinków już we wrześniu! Wcześniej Kamil nareszcie dowie się, że to on jest ojcem dziecka. Co więcej, byli kochankowie wrócą do siebie i pójdą razem na badania USG. Dzięki temu Kamil po raz pierwszy zobaczy swoje dziecko na ekranie monitora i pozna całą prawdę o przebiegu ciąży Anny. Czy to oznacza, że najgorsze już za nimi? Czy Kolenda doczeka do terminu porodu bez żadnych komplikacji? To się wyjaśni już niebawem, ale jedno jest pewne - dziecko Anny i Kamila urodzi się zdrowe i silne!

Kazimierz Mazur na swoim profilu na Instagramie nie chciał trzymać dłużej fanów w niepewności i pochwalił się zdjęciem Kamila z dzieckiem. "Nowy projekt" - podpisał ujęcie i tym samym potwierdził, że po porodzie zacznie się nowy rozdział w życiu Hoffera i Anny. Tajemnicą wciąż pozostaje czy para będzie miała syna czy córkę.

Kolor i wzór na ubranku dziecka Kamila i Kolendy na ujęciu z planu "Na Wspólnej" nie wskazuje jednoznacznie czy to chłopiec czy dziewczynka. Śpioszki w barwne warzywa można przecież zakładać chłopcu i dziewczynce. Tak jak białą czapeczkę. Ale wydaje się to bez większego znaczenia. Co prawda Hoffer ma już adoptowana córkę Ulę (Julia Jurek), lecz z byłą żoną Zuzą (Małgorzata Socha), nosicielką wirusa HIV, nigdy nie doczekali się własnego dziecka. Nic dziwnego, że kiedy Kamil zostanie ojcem płeć dziecka pozostanie nieistotna.

Na Wspólnej, ZWIASTUN na sierpień. Elżbieta odkryje romans Igora. Aneta zbajeruje Darka
Najnowsze

Materiał sponsorowany