Na Wspólnej

Na Wspólnej, odcinek 3690: Kamil dowie się, że jest ojcem dziecka Anny Kolendy! Pójdzie z nią na badania USG - ZDJĘCIA, ZWIASTUN

2023-08-09 15:03

W 3690 odcinku "Na Wspólnej" Kamil (Kazimierz Mazur) już będzie wiedział, że to on jest ojcem dziecka Kolendy (Katarzyna Wajda), a od ich rozstania Anna nie miała innego partnera. Kochanka Hoffera wreszcie powie mu prawdę, gdy zakochanych znów połączy gorące uczucie i postanowią do siebie wrócić, aby wspólnie wychować swojego potomka. Do tego stopnia, że w 3690 odcinku "Na Wspólnej" Anna w końcu zjawi się na wizycie u ginekologa z ojcem dziecka, a Kami pierwszy raz zobaczy malucha na badaniu USG! Tym samym spełni się największe marzenie Boskiej (Sylwia Wysocka)! Koniecznie poznajcie szczegóły i zobaczcie to w ZWIASTUN-ie i naszej GALERII ZDJĘĆ!

"Na Wspólnej" odcinek 3690 - poniedziałek, 18.09.2023, o godz. 20.15 w TVN

W 3690 odcinku "Na Wspólnej" Anna i Kamil znów będą razem, a Hoffer wreszcie dowie się, że Kolenda właśnie z nim jest w ciąży! Mimo iż lekarz od początku podejrzewał, że kochanka nosi pod sercem właśnie jego potomka, to ona uparcie zarzekała się, że to nie on jest ojcem jej dziecka tylko nowy partner, z którym związała się bez zobowiązań po ich rozstaniu. Tyle tylko, że to nie była prawda, a dyrektorka powiedziała to jedynie po to, aby poczuł ukłucie zazdrości, gdy zdecydował się zawalczyć o swoją rodzinę. Jednak ostatecznie Kamilowi nie udało się uratować małżeństwa z Zuzą (Małgorzata Socha), gdyż z kochanką połączyło go coś więcej niż seks. Mimo tego, Anna do niego nie wróciła, a załamany lekarz pogrążył się w swoim nałogu, ale dzięki Jagnie (Magdalena Popławska) wyszedł na prostą! Ale w 3690 odcinku "Na Wspólnej" ostatecznie wybierze nie ją tylko Annę!

W 3690 odcinku "Na Wspólnej" Kolenda i Hoffer do siebie wrócą. Mimo iż ich pierwsze spotkanie po odejściu dyrektorki zupełnie nie będzie tego zwiastować, gdyż wciąż będzie miała ona żal do lekarza i nie przyzna się, że nosi pod sercem jego dziecko. Co prawda, Kamil, namawiany przez Teresę, będzie szukał kontaktu z jej córką, ale ponownie spotka się z odtrąceniem, które nasili się, gdy Kolenda przyłapie go na pocałunku z Appel! Wówczas Anna nie będzie chciała mieć z nim już nic wspólnego, a Kamil zacznie umawiać się z Jagną, ale w trakcie jednej z randek terapeutka powie mu coś, co kompletnie go zaskoczy! I sprawi, że w 3686 odcinku "Na Wspólnej" Hoffer zapuka do drzwi Kolendy, a kochanków znów połączy gorące uczucie!

W 3690 odcinku "Na Wspólnej" Kamil zacznie pomagać ciężarnej kochance i postanowi uczestniczyć w życiu ich dziecka. Do tego stopnia, że wybierze się z Anną na wizytę do jej ginekologa i zobaczy swoje dziecko na badaniu USG. Dla obojga będzie to wyjątkowa chwila, gdyż Kolenda pierwszy raz odwiedzi lekarkę w innym towarzystwie niż własnej matki i w końcu przyprowadzi ze sobą prawdziwego ojca dziecka! Ale na tym w 3690 odcinku "Na Wspólnej" zaangażowanie Hoffera się nie skończy, gdyż zaopiekuje się on ukochaną także poza placówką! Tyle tylko, że to z pewnością nie spodoba się Uli (Julia Jurek), która będzie miała wiele żalu do Anny za to, że rozbiła ich rodzinę. Tym bardziej, że zdecydowanie chętniej widziałaby u boku ojca nie ją tylko Jagnę, którą już mocno zdążyła polubić! Czy Hofferówna stanie na drodze ich szczęścia? Czy pozwoli im wychować wspólnie ich dziecko? Tego dowiemy się już niebawem!

Na Wspólnej, ZWIASTUN na sierpień. Elżbieta odkryje romans Igora. Aneta zbajeruje Darka
Najnowsze

Materiał sponsorowany