Na Wspólnej

Na Wspólnej, odcinek 3673: Zaskakujący finał randki Jagny i Kamila! Ula będzie wniebowzięta - ZDJĘCIA

2023-07-20 13:14

W 3673 odcinku "Na Wspólnej" Ula (Julia Jurek) postanowi wziąć sprawy w swoje ręce i zaprosi Jagnę (Magdalena Popławska) na wspólne śniadanie. Tyle tylko, że to będzie podstęp, gdyż Hofferówna zostawi terapeutkę samą z Kamilem (Kazimierz Mazur). Wówczas w 3673 odcinku "Na Wspólnej" Appel zabierze Hoffera w swoje ulubione romantyczne miejsce. Para wyląduje na dachu jednego z wieżowców, gdzie wspólnie będą zachwycać się widokiem urokliwej Warszawy. W tym momencie dojdzie między nimi do pocałunku, po czym dojdzie do nagłego zwrotu akcji! Koniecznie poznajcie szczegóły i zobaczcie to w naszej GALERII ZDJĘĆ!

"Na Wspólnej" odcinek 3673 - środa, 9.08.2023, o godz. 20.15 w TVN

W 3673 odcinku "Na Wspólnej" Jagna i Kamil wybiorą się na randkę, która będzie inna niż wszystkie. A to dlatego, że lekarz i terapeutka w końcu nie spotkają się, aby rozmawiać o osobistych problemach, których w ostatnim czasie obojgu nie brakowało, gdyż Hoffer straszliwie martwił się o swoją córkę, która po jego powrocie do picia i rozstaniu z Zuzą (Małgorzata Socha) utraciła chęć do życia, zaś Appel kompletnie nie mogła porozumieć się z synem, który po rozwodzie zamieszkał z ojcem. Jednak w 3673 odcinku "Na Wspólnej" Kamil i Jagną umówią z innego powodu, ale o to już zadba Ula, która posunie się do małego podstępu, gdyż ogromnie będzie pragnęła, aby jej ojca i terapeutkę połączyło coś więcej niż tylko przyjaźń!

W 3673 odcinku "Na Wspólnej" Ula zaprosi Jagnę na wspólne śniadanie, po czym wyjdzie, zostawiając ją samą z Kamilem. Wówczas Appel postanowi zabrać Hoffera w swoje ulubione miejsce na dach jednego z wieżowców w Warszawie, gdzie wspólnie zjedzą śniadanie i będą upajać się widokiem przepięknej stolicy. Oczywiście, romantyczność miejsca od razu udzieli się Kamilowi, który w 3673 odcinku "Na Wspólnej" zdecyduje się zrobić kolejny krok i zacznie namiętnie całować Jagnę! Tyle, że w pewnym momencie terapeutka go przystopuje, gdyż będzie miała mu coś ważnego do powiedzenia. A to całkowicie zaskoczy lekarza!

Tuż po randce w 3673 odcinku "Na Wspólnej" Kamil odprowadzi Jagnę do domu, ale wiele wskazuje na to, że ich spotkanie tak szybko się nie skończy. A to dlatego, że jak pokazują zdjęcia Appel zaproponuje Hofferowi, aby wszedł z nią na górę! Czy lekarz przyjmie jej propozycję? Tego dowiemy się już niebawem, ale już teraz możemy zdradzić, że decyzja Kamila nie będzie miała większego wpływu na jego dalsze losy. A to dlatego, że Hoffer wciąż nie będzie mógł zapomnieć o ciężarnej Kolendzie, która ponownie zjawi się w jego życiu, gdy jej matka Teresa (Sylwia Wysocka) wyląduje w szpitalu i lekarz uratuje jej życie. Mimo iż Anna początkowo odtrąci Kamila, co nie spodoba się Boskiej, która stanie po stronie lekarza, to w kolejnych odcinkach "Na Wspólnej" Hoffer będzie właśnie z nią, a nie Jagną!

Na Wspólnej ZWIASTUN na czerwiec. Romans Igi i Tadeusiaka. Intryga Hebla i Niuńka. Powrót Anety do życia Kasi i Darka
Najnowsze