Na Wspólnej

Na Wspólnej, odcinek 3667: Matka Anny Kolendy stanie po stronie Kamila! Potępi decyzję córki o dziecku - ZDJĘCIE

2023-07-12 13:20

W 3667 odcinku "Na Wspólnej" Kamil (Kazimierz Mazur) wypisze Teresę (Sylwia Wysocka) ze szpitala. Matka Kolendy (Katarzyna Wajda) przejdzie rozległy zawał, ale na szczęście szybko trafi w ręce Hoffera i Ostrowskiego (Marek Kalita), dzięki czemu uda się ją uratować. Tym bardziej w 3667 odcinku "Na Wspólnej" Boska uzna, że Kamil jest idealnym partnerem dla jej córki i nie będzie mogła zrozumieć, dlaczego Anna nie chce mu powiedzieć o dziecku! Teresa zdecydowanie potępi decyzję Anny i wstawi się za Hofferem! Koniecznie poznajcie szczegóły i zobaczcie to w naszej GALERII ZDJĘĆ!

"Na Wspólnej" odcinek 3667 - poniedziałek, 31.07.2023, o godz. 20.15 w TVN

W 3667 odcinku "Na Wspólnej" Teresa będzie mogła wyjść ze szpitala, gdyż jej życiu już nie będzie zagrażać żadne niebezpieczeństwo. Zdradzamy, że matka Kolendy trafi do placówki z rozległym zawałem serca, gdzie od razu zajmą się nią Kamil z Arkiem, zaś przejęta Anna z niecierpliwością będzie czekać na finał operacji na korytarzu. Na szczęście, lekarzom uda się uratować życie Boskiej, za co Kolenda będzie dozgonnie wdzięczna Hofferowi, ale gdy ich rozmowa przejdzie na dziecko, to uprzejmości się skończą! Wszystko przez to, że Kamil zacznie podejrzewać, że Anna jest z nim w ciąży i zacznie dopytywać o szczegóły, które aż wyprowadzką jego byłą kochankę z równowagi! Dlatego w 3663 odcinku "Na Wspólnej" Anna nie powie mu, że spodziewa się właśnie jego potomstwa!

Jednak już w 3664 odcinku "Na Wspólnej" Boska nie odpuści, gdyż ogromnie będzie bolał ją widok Anny i Kamila, którzy będą się jedynie mijać przy jej łóżku. Wówczas Hoffer podejmie kolejną próbę rozmowy z dawną kochanką, ale znów nic nie wskóra, przez co już definitywnie zrezygnuje i skupi się na Jagnie (Magdalena Popławska), która pomogła mu pozbierać się po jej odejściu. I tak w 3666 odcinku "Na Wspólnej" Kolenda przyłapie ojca swojego dziecka z inną i stanie się świadkiem ich pocałunku! Wówczas zrozumie, że Kamil szybko się po niej pozbierał i wtedy ani będzie jej się śniło, aby powiedzieć mu o dziecku. Jednak jej matka będzie innego zdania!

W 3667 odcinku "Na Wspólnej" Kamil wypisze Teresę do domu, która na pożegnanie stwierdzi, iż ogromnie pragnęłaby, aby zostali rodziną. A to dlatego, że Hoffer otoczy ją taką opieką, że nie będzie miała żadnych wątpliwości, że to idealny kandydat nie tylko na partnera dla jej córki, ale również ojca jej dziecka. I za żadne skarby nie będzie mogła zrozumieć decyzji Anny, która nie powiedziała mu, że to z nim jest w ciąży! Gdy w 3667 odcinku "Na Wspólnej" Kolenda odbierze ją ze szpitala, to matka otwarcie zarzuci jej nieszczerość wobec lekarza, której stanowczo nie pochwali! Boska zdecydowanie stanie po stronie Hoffera, gdyż uzna, że ma on prawo wiedzieć, że jej córka urodzi jego dziecko! A tym samym postawi Annę pod ścianą, gdyż Kolenda będzie miała świadomość, że były kochanek ma już nowe życie!

Na Wspólnej ZWIASTUN na czerwiec. Romans Igi i Tadeusiaka. Intryga Hebla i Niuńka. Powrót Anety do życia Kasi i Darka
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze