Na Wspólnej

Na Wspólnej, odcinek 3666: Ciężarna Anna Kolenda nakryje Kamila z Jagną! Tak się zemści na byłym kochanku - ZDJĘCIA

2023-07-08 21:49

W 3666 odcinku "Na Wspólnej" Jagna (Magdalena Popławska) odwiezie Kamila (Kazimierz Mazur) do pracy w ramach podziękowania za wspólne śniadanie. Terapeutka i lekarz będą w wyśmienitych nastrojach, a na pożegnanie wymienią się pocałunkiem, który dostrzeże Anna Kolenda (Katarzyna Wajda)! W 3666 odcinku "Na Wspólnej" ciężarna Anna będzie zszokowana widokiem byłego kochanka w ramionach innej i postanowi się na nim zemścić! Tym bardziej, że przecież spodziewa się jego dziecka. Koniecznie poznajcie szczegóły i zobaczcie to w naszej GALERII ZDJĘĆ!

"Na Wspólnej" odcinek 3666 - czwartek, 27.07.2023, o godz. 20.15 w TVN

W 3666 odcinku "Na Wspólnej" Ula (Julia Jurek) i Jagna wrócą ze wspólnego treningu w momencie, gdy Kamil będzie zbierał się do pracy. Jednak Hoffer będzie miał wobec terapeutki ogromny dług do spłacenia, gdyż tylko jej uda się dotrzeć do Hofferównej, która po jego rozwodzie z Zuzą (Małgorzata Socha) kompletnie się załamie i straci chęci do życia. Tym bardziej, że Ula będzie musiała zmierzyć się nie tylko z rozpadem rodziny, ale również bolesnym rozstaniem z Hao (Filip Tran) i niespełnioną miłością do Igora Nowaka (Jakub Wesołowski). Jednak Uli uda się stanąć na nogi, a to wszystko dzięki terapii i treningom z Jagną, za które w 3666 odcinku "Na Wspólnej" Kamil w dość symboliczny sposób postanowi się odwdzięczyć swojej terapeutce.

W 3666 odcinku "Na Wspólnej" Kamil zaprosi Jagnę na wspólne śniadanie, na oc ona oczywiście się zgodzi. Jednak w ramach podziękowania zaproponuje Hofferowi podwózkę do pracy, na którą również i lekarz przystanie. Pewnie dlatego, że oboje będą czuli się w swoim towarzystwie bardzo dobrze i nawet nie będą w stanie tego ukryć. W 3666 odcinku "Na Wspólnej" Kamil i Jagna zjawią się przed szpitalem w wyśmienitych nastrojach, a na pożegnanie wymienią się pocałunkiem, czego świadkiem stanie się Anna, która akurat uda się w odwiedziny do chorej matki. Zszokowana Kolenda aż nie będzie mogła uwierzyć, w to, co widzi. Szczególnie, że widok byłego kochanka z inną mocno ją zaboli...

W 3666 odcinku "Na Wspólnej" Anna ponownie natknie się na Kamila, ale tym razem już na oddziale, gdzie będzie leżeć Teresa (Sylwia Wysocka) po przebytym rozległym zawale. Mimo iż to Hoffer i Arek Ostrowski (Marek Kalita) uratują Boską, za co oczywiście Kolenda będzie im ogromnie wdzięczna, tak po widoku Kamila z inną uprzejmości już się skończą! W 3666 odcinku "Na Wspólnej" Anna zacznie traktować dawnego kochanka w bardzo niemiły sposób i tak zemści się na nim za to, że po ich romansie znalazł już sobie kolejną partnerkę. Ale oczywiście, wciąż nie przyzna mu się, że to on jest ojcem jej dziecka, mimo iż Hoffer sam zacznie to podejrzewać!

Na Wspólnej ZWIASTUN na czerwiec. Romans Igi i Tadeusiaka. Intryga Hebla i Niuńka. Powrót Anety do życia Kasi i Darka
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze