Na Wspólnej

Na Wspólnej, odcinek 3601: Ula zakocha się w Igorze! Pod nieobecność ojca zamieszka z Nowakiem - ZDJĘCIA

2023-03-20 14:01

W 3601 odcinku "Na Wspólnej" Ula (Julia Jurek) całkowicie straci głowę dla Igora (Jakub Wesołowski), który zajmie się nią pod nieobecność Kamila (Kazimierz Mazur), przebywającego w ośrodku odwykowym. Hofferówna uzyska od Nowaka więcej wsparcia niż od własnego chłopaka Hao (Filip Tran) i to sprawi, że narodzi się w niej uczucie! W 3601 odcinku "Na Wspólnej" Ula wprowadzi się do Igora i zrobi wszystko, aby się do niego zbliżyć. Tym bardziej, że Elżbieta (Paulina Chapko) wyjdzie w delegację do Zurychu, więc nikt nie stanie jej na drodze! Co z tego wyniknie? Koniecznie poznajcie szczegóły i zobaczcie to w naszej GALERII ZDJĘĆ!

"Na Wspólnej" odcinek 3601 - wtorek, 4.04.2023, o godz. 20.15 w TVN

W 3601 odcinku "Na Wspólnej" Ula zakocha się w Igorze bez pamięci! To Nowak zaoferuje jej najwięcej wsparcia w momencie rozwodu Zuzy (Małgorzata Socha) i Kamila, który po rozstaniu z żoną i odejściu kochanki Anny Kolendy (Katarzyna Wajda) znów zacznie pić! Hoffer wreszcie zrozumie, że sam nie poradzi sobie z nałogiem i za namową terapeutki Jagny (Magdalena Popławska) zdecyduje się zostać na miesiąc w ośrodku odwykowym, a pod jego nieobecność opiekę nad córką przejmie Igor. Wówczas Hofferówna mocno zbliży się do Nowaka, dla którego odepchnie nawet swojego chłopaka Hao, gdyż on w ogóle nie będzie mógł jej zrozumieć. W przeciwieństwie do Igora, dla którego w 3601 odcinku "Na Wspólnej" już kompletnie straci głowę!

W 3600 odcinku "Na Wspólnej" Ula stanie przed szansą, aby wkupić się w łaski Igora! Elżbiecie wypadnie służbowy wyjazd do Zurychu, z którego nie będzie mogła zrezygnować. Tego samego dnia Julka (Maja Oświecińska) będzie miała bardzo ważny mecz piłki nożnej, dlatego Nowakowie poproszą o pomoc Hofferówną, która od razu się zgodzi. Co więcej, zaproponuje nawet, że może się do nich wprowadzić! Wówczas entuzjazm Uli będzie tak wielki, że Hao zacznie podejrzewać, że jego dziewczyna zakochała się w Nowaku i spyta ją o to wprost, ale Hofferówna nie będzie traciła czasu i natychmiast zjawi się na hali, gdzie w 3600 odcinku "Na Wspólnej" Julka dozna poważne kontuzji kostki...

W 3601 odcinku "Na Wspólnej" Ula wprowadzi się do Igora, aby pod nieobecność Elżbiety pomóc mu w opiece nad kontuzjowaną Julką, a przy okazji jeszcze bardziej się do niego zbliżyć. Hofferówna będzie robiła, co mogła, aby przypodobać się Nowakowi, którego zacznie darzyć coraz silniejszym uczuciem. Kolejna okazja ku temu pojawi się już w 3603 odcinku "Na Wspólnej", gdy wyjdzie na jaw, że badania Julki nie są najlepsze, a tym samym jej powrót na boisko stanie pod dużym znakiem zapytania. Wówczas role Igora i Uli się odwrócą i to Hofferówna otoczy Nowaka swoim wsparciem, który tak się przed nią otworzy, że opowie jej o własnej karierze i nawet pokaże swoje zdjęcia z młodości.

Na Wspólnej ZWIASTUN na luty. Anna Kolenda odejdzie od Kamila. Paweł dowie się, że nie jest ojcem Gucia
Najnowsze