Na Wspólnej

Na Wspólnej, odcinek 3663: Kamil uratuje matkę Anny Kolendy! Powie mu o dziecku?

2023-07-06 12:50

W 3663 odcinku "Na Wspólnej" Teresa (Sylwia Wysocka) trafi do szpitala z rozległym zawałem serca. Oczywiście, Kamil (Kazimierz Mazur) i Arek (Marek Kalita) od razu rzucą się na ratunek matce Kolendy (Katarzyna Wajda), która również zjawi się w placówce. W 3663 odcinku "Na Wspólnej" Anna w samotności będzie oczekiwać końca operacji, która na szczęście przebiegnie pomyślnie. A tuż po zabiegu Boska zdecyduje się na szczere wyznanie względem Hoffera! Co usłyszy były kochanek jej córki? Koniecznie poznajcie szczegóły!

"Na Wspólnej" odcinek 3663 - poniedziałek, 24.07.2023, o godz. 20.15 w TVN

W 3663 odcinku "Na Wspólnej" drogi Anny Kolendy i Kamila znów się skrzyżują, ale nie będą temu sprzyjały okoliczności. Wszystko przez to, że matka byłej dyrektorki szpitala trafi do placówki z rozległym zawałem serca akurat wtedy, gdy swój dyżur będzie odbywał Hoffer. Oczywiście, Kamil i Arek Ostrowski natychmiast zabiorą Boską na salę operacyjną, gdzie stoczą dramatyczną walkę o życie matki Kolendy, która w samotności będzie oczekiwała końca zabiegu na szpitalnym korytarzu. Na szczęście, w 3663 odcinku "Na Wspólnej" wszystko przebiegnie pomyślnie i Teresa przeżyje, za co Anna szczerze podziękuje Kamilowi. Ale on nie przejdzie obojętnie wobec widoku zaawansowanej ciąży byłej kochanki!

W 3663 odcinku "Na Wspólnej" Kamil zacznie wypytywać Annę o płeć dziecka. Tym bardziej, że wiadomość o ciąży Kolendy ogromnie go zaskoczyła, ale wtedy zupełnie nie miał głowy, aby się nią zajmować, gdyż ważniejsza była dla niego Ula (Julia Jurek) i jej problemy. Jednak, gdy Hofferówna stanie na nogi przy pomocy Jagny (Magdalena Popławska), to Kamil zainteresuje się stanem błogosławionym byłej kochanki. Szczególnie, że w 3663 odcinku "Na Wspólnej" zacznie podejrzewać, że to właśnie jego dziecko nosi ona pod sercem. Co prawda, przed swoim odejściem Kolenda pochwaliła mu się, że weszła w nowy związek bez zobowiązań, ale Hoffer wcale nie będzie taki pewien, czy w ciążę nie zaszła właśnie z nim!

Tym bardziej, że w 3664 odcinku "Na Wspólnej" nowe światło na sprawę rzuci sama Teresa, która będzie ogromnie wdzięczna Kamilowi za uratowanie życia. Hoffer i Kolenda miną się przy łóżku Boskiej, co ogromnie zaboli matkę Anny, która przecież będzie świadoma tego, że jej córka nosi pod serce właśnie jego dziecko! W 3664 odcinku "Na Wspólnej" Teresa przyzna Kamilowi, że przykro jej patrzeć na taki obrazek, czym da lekarzowi do myślenia! Hoffer postanowi ponownie porozmawiać z dawną kochanką, ale ona stanowczo zaprzeczy, że to jego dziecko, a na dodatek odmówi dalszej rozmowy! A rozbity Kamil nie będzie kompletnie wiedział, co począć, dlatego skontaktuje się z Jagną i umówi się z nią na spotkanie, na które terapeutka oczywiście się zgodzi!

Na Wspólnej ZWIASTUN na czerwiec. Romans Igi i Tadeusiaka. Intryga Hebla i Niuńka. Powrót Anety do życia Kasi i Darka
Najnowsze

Materiał sponsorowany