Na Wspólnej

Na Wspólnej, odcinek 3562: Anna Kolenda powie Kamilowi o nowym kochanku! To on będzie ojcem dziecka Hoffera - ZDJĘCIA

2023-01-11 14:38

W 3562 odcinku "Na Wspólnej" Kamil (Kazimierz Mazur) usłyszy od Anny Kolendy (Katarzyna Wajda), że znalazła sobie nowego faceta. Była kochanka Kamila nie powie mu o ciąży, o tym, że spodziewa się jego dziecka, ale pochwali się Hofferowi, że właśnie nawiązała związek bez zobowiązań. Ta nowina w 3562 odcinku "Na Wspólnej" dobije Kamila do tego stopnia, że znów sięgnie po alkohol. Pijany wróci do Zuzy (Małgorzata Socha), oszukując sam siebie, że nadal kocha żonę i chce z nią być. Prawda będzie zupełnie inna. Zobacz ZDJĘCIA z 3562 odcinka "Na Wspólnej".

"Na Wspólnej" odcinek 3562 - wtorek, 24.01.2023, o godz. 20.20 w TVN

Nowy romans Anny Kolendy w 3562 odcinku "Na Wspólnej" uświadomi Kamilowi, że zakochał się w szefowej, z którą zdradził Zuzę. Ponieważ Hoffer nie był w stanie odejść od żony do Anny, to Kolenda podjęła decyzję o rezygnacji z pracy w szpitalu. Słowem jednak nie wspomniała mu o ciąży, o tym, że urodzi jego dziecko. I jeszcze długo będzie Anna będzie utrzymywała ciąże w tajemnicy przed Kamilem. Nawet kiedy wróci do szpitala i w 3562 odcinku "Na Wspólnej" spotka się z byłym kochankiem. Żeby jakoś wybrnąć z niezręcznej sytuacji niby przypadkiem wspomni Kamilowi o kolejnym mężczyźnie w swoim życiu.

Oczywiście Anna w 3562 odcinku "Na Wspólnej" okłamie Kamila, że z kim się spotyka, że znalazła sobie kogoś na jego miejsce, ale to znajomość bez zobowiązań. Udając przed Hofferem jak bardzo jest szczęśliwa w nowym związku, sprawi mu dotkliwy ból.  Rozgoryczony Kamil sięgnie po alkohol. Nie poradzi sobie bowiem z uczuciami do Anny. Nie będzie w stanie przyznać się Zuzie, że zakochał się w Kolendzie.

To pewne, że w 3562 odcinku "Na Wspólnej" Kamil nadal nie dowie się o ciąży Anny, nie zauważy także krągłości byłej kochanki. Co jeśli jednak odkryje prawdę? Czy Anna powie mu, że to jego dziecko czy okłamie go, że ojcem jest jej nowy facet, który tak naprawdę nie istnieje? Wszystko wyjaśni się w kolejnych odcinkach "Na Wspólnej" dopiero w lutym.

A już w 3566 odcinku "Na Wspólnej" spotkanie Zuzy z ciężarną Anną w szpitalu po próbie samobójczej córki Hofferów, Uli (Julia Jurek). wiele wskazuje na to, że emocji nie zabraknie w tym wątku.

Na Wspólnej ZWIASTUN na styczeń. Zuza dowie się o zdradzie Kamila. Iga urodzi córkę
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze