Na Wspólnej

Na Wspólnej, odcinek 3563: Koniec Zuzy i Kamila. Niewierny Hoffer potwierdzi, że kocha Annę! Tak Małgorzata Socha odejdzie z serialu? - ZDJĘCIA

2023-01-10 21:08

W 3563 odcinku "Na Wspólnej" Zuza (Małgorzata Socha) i Kamil (Kazimierz Mazur) ostatecznie się rozstaną! Koniec Hofferów nastąpi tuż po tym jak zdrada Kamila wyjdzie na jaw. Do tego niewierny mąż Zuzy zrozumie, że tak naprawdę zakochał się w Annie Kolendzie (Katarzyna Wajda), że to nie był tylko przelotny romans. Dla Zuzy już w 3563 odcinku "Na Wspólnej" stanie się jasne, że Kamil czuje do kochanki coś więcej. Kiedy zapyta męża czy to miłość, Hoffer nie potwierdzi, ale milczenie wystarczy zdradzonej żonie. Wpadnie w rozpacz i natychmiast wyprowadzi się z domu. Zobacz to na ZDJĘCIACH w GALERII z 3563 odcinka "Na Wspólnej".

"Na Wspólnej" odcinek 3563 - środa, 25.01.2023, o godz. 20.20 w TVN

Zdrada Kamila w 3563 odcinku "Na Wspólnej" zniszczy małżeństwo z Zuzą! To już pewne, że romans Hoffera z Anną Kolendą ostatecznie rozdzieli go z żoną. Co prawda Zuza będzie bliska wybaczenia Kamilowi, że zdradzał ją ze swoją szefową, ale tylko pod warunkiem, że dla niego to nic nie znaczyło. Niestety Kamil będzie wmawiał sobie i żonie, że z Kolendą łączył go tylko seks. Do czasu aż w 3562 odcinku "Na Wspólnej" spotka się z Anną w szpitalu i usłyszy od niej, że od jakiegoś czasu widuje się z innym mężczyzną, że łączy ją z nim związek bez zobowiązań, ale wreszcie jest szczęśliwa. Wyznanie Kolendy sprawi Kamilowi tak wielki ból, że zagłuszy go alkoholem. Znów wpadnie w nałóg, z którym walczył kilka lat temu?

Kamil w 3563 odcinku "Na Wspólnej" przyzna się Zuzie, że kocha Annę Kolendę

Z Hofferem zaczną się dziać dziwne rzeczy. Aż w 3563 odcinku "Na Wspólnej" Zuza czuwając przy skacowanym mężu zda sobie sprawę, że topi smutki w alkoholu nie z powodu wyrzutów sumienia po zdradzie. Zapyta Kamila wprost, czy zakochał się w Annie. Brak odpowiedzi potraktuje jak potwierdzenie.

Załamana Zuza w 3563 odcinku "Na Wspólnej" rozkaże Kamilowi natychmiast wynosić się z ich mieszkania. Następnie, ku rozpaczy córki Uli (Julia Jurek), postanowi sama wyprowadzić się z domu. Hoffer nie zdoła zatrzymać żony przy sobie. Zuza poszuka wsparcia u szwagierki Marty (Joanna Jabłczyńska), ale zapowie, że nigdy nie wróci do męża.

Małgorzata Socha odejdzie z "Na Wspólnej" kiedy Zuza odejdzie od Kamila?

W szpitalu zdruzgotany odejściem żony Kamil w 3563 odcinku "Na Wspólnej" popełni fatalny błąd - wypisze pacjentowi zagrażającą życiu dawkę leku. Na szczęście pomyłkę Hoffera w porę dostrzeże Tomasz Adamski (Tomasz Piątkowski) i zapobiegnie tragedii. Na razie nie wiadomo czy koniec Zuzy i Kamila w 3563 odcinku "Na Wspólnej" oznacza, że właśnie tak Małgorzata Socha odejdzie z serialu. Wcześniej produkcja planowała uśmiercić Zuzę, ale ostatecznie cudem przeżyła wypadek.

Na Wspólnej ZWIASTUN na styczeń. Zuza dowie się o zdradzie Kamila. Iga urodzi córkę
Najnowsze